Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Italské sjezdovky ve Val di Sole: doprava, polopenze, skipas i bazén v hotelu

4,2 / 5 CK České kormidlo Alpy - Itálie (mapa) 71 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jiří Kovář

Dobrý den,
jsem sám, je možnost jednoluzkoveho pokoje a jaká by byla cena?
Děkuji a hezký den Jirka Kovář

CK České kormidlo

Dobrý den, je nám líto, ale v hotelu Sole Alto nemáme k dispozici žádný jednolůžkový pokoj. V případě, že byste byl ubytovaný sám ve dvoulůžkovém pokoji, tak platíte 2× cenu zájezdu.

Iva Cinařová

Máte prosím svozové místo i z Mohelnice nebo Olomouce a za jakou cenu na osobu. Kolik musí být přihlášených osob na uskutečnění svozu.
Děkuji
Cinařová

CK České kormidlo

Dobrý den, ano, nástupní místo v Olomouci je dostupné za příplatek 400 Kč/osoba.

Romana Navrátilová

Dobrý den
cena pro děti je stejná jako pro dospělé,tzn že v ceně je skipas pro dospělého i když je to dítě?děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, pokud je dítě narozené po 30.11.2009, tak má slevu na skipas. Tento typ ceny však není dostupný ve voucheru na Slevomatu a je tedy nutné si dítě přiobjednat přímo v cestovní kanceláři. Děkujeme za pochopení.

Iw-ikk Weed

Dobry vecer, bylo by mozne si naszoupit v Rakousku? Dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, trasa tohoto zájezdu je z Brna na Prahu – Plzeň – Mnichov – Innsbruck – Bolzano – Marillevu. Jediná možnost by tedy byla na čerpací stanici BP – Rosenberger Ampass u Innsbrucku, ale nebudeme Vám schopni přesně odhadnout, v kolik hodin tam bude autobus, takže byste tam mohli strávit i několik hodin.

Šimon

Dobrý den,
Je možnost i veganské (rostlinné verze) co se týče stravy?
 Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, veganskou stravu hotel není schopen zajistit, je mi líto.

Dalibor Dája Reindl

Dobrý den
Můžete mi vysvětlit jaká je sleva,když na stránkách ČK jsou stejné ceny??
 Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, rozdíl mezi aktuálními cenami CK a Slevomatu je vždy minimálně 100 Kč. Oproti katalogové ceně zájezdu je však rozdíl mnohem vyšší.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru