Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyvážené a chutné Fitness Food menu na 5, 10 či 20 dní vč. dopravy

4,5 / 5 Fitness Food menu Rožmitál pod Třemšínem  (mapa) 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ilja Zubko

Dobry den, pracuji ve Kralovem Dvore, rozvazi se tam? Melo by to patrit do lokality Beroun-okoli…

Fitness Food menu

Dobry den. Ano v teto oblasti rozvazime a lze zde uplatnit i tuto aktualni akci.Dekujeme za Vas dotaz a prejeme hezky den. S pozdravem Vaclav Smid Fitness Food Menu Plzen

Irena

Dobrý den! Pro ženy je zde spočítána kalorická hodnota na cca 6000 kJ. Já bych potřebovala trochu „ostřejší“ – hubnoucí variantu, tzn. 5000 kJ. Bylo by to možné?

Fitness Food menu

Dobry den.
Vami uvedenou hodnotu samozrejmne umime a nebyl by ani problem to uplatnit v ramci teto akce.Doporucuji vsak peclive zvazit aby nedoslo k podhodnoceni denniho prijmu,kdy 5000kj je uz opravdu velmi nizky prijem..Dekujeme za Vas dotaz a prejeme hezky den. S pozdravem Vaclav Smid Fitness Food Menu Plzen

Lukáš

Dobrý den, jsem z Podbořan okres Louny.Chtěl bych se optat,zda je možnost dovozu stravy.Děkuji.

Fitness Food menu

Dobry den.Je nam lito ale do teto lokality jidlo v ramci teto akce a nasi pobocky neni mozny dovoz.Dekujeme za Vas dotaz a prejjeme hezky den. S pozdravem Vaclav Smid Fitness Food Menu Plzen

Květka

Dobrý den. Jsme 3 kolegyně z okresu Příbram, vyhovoval by nám rozvoz z Pňovic. Mohli by jste nám, prosím, poslat kontakt na tento provoz? Děkujeme.

Fitness Food menu

Dobrý den. Předně Vám děkujeme za Váš zájem o naše služby. Kontakt pro tuto oblast je 731 411 945.
Děkujeme za dotaz a přejeme hezky den.
S pozdravem Václav Šmíd Fitness Food Menu Plzeň

Vojtěch Král

Jsem také z Prahy, za kolik by byla doprava, děkuji za odpověď

Fitness Food menu

Dobrý den. Je nám líto ale v rámci této akce a pobočky FF MENU PLZEŇ není možné obsluhovat město Praha.Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.S pozdravem Václav Šmíd Fitness Food Menu Plzeň

Lukáš Tuček

Dobrý den. Jsem z Prahy, kolik bude stát doprava? Děkuji, T.

Fitness Food menu

Dobrý den.
Je nám líto ale v rámci této akce a pobočky FF MENU PLZEŇ není možné obsluhovat město Praha.Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.S pozdravem Václav Šmíd Fitness Food Menu Plzeň

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru