Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zvyšte svou profesní kvalifikaci: akreditovaný masérský kurz s certifikátem

4,7 / 5 Kosmetika - masáže (2 pobočky) Praha - Řepy  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Katarína Balážová

Dobrý den mám takový dotaz?V lednu se bude něco podobného kurzy pořádat?

Kosmetika-masáže

Dobrý den,ano v lednu budou kurzy také,hezký den Jitka

Jakub

Dobrý den, mám nepravidelnou pracovní dobu, tj. někdy dělám o víkendu, jindy v týdnu, listopad i prosinec již šichty znám, dal by se nějak sestavit kurz na míru a případně jaká by byla cena?

Kosmetika-masáže

Dobrý den,kurz se dá nakombinovat v týdnu i o víkendu,cena je stejná,hezký den Jitka

Iva

Dobrý den,

ráda bych se zeptala kdy začíná víkendový kurz? Je možné nahradit si víkend, jestliže nějaký nebudu moci dorazit? Vychází kurz na 8 víkendů po sobě jdoucí nebo je možné nějaký víkend vynechat?

Moc děkuji za zodpovězení.

Kosmetika-masáže

Dobrý den,kurz začíná od listopadu 2017,můžete vynechat nějaký víkend a pak nahradit,hezký den Jitka

Jiřina Kadlecová

Dobrý večer, mám dotazik,může uskutečnit kurz masera i osoba bez SŠ vzdělání?? Děkuji za odpověď. Kadlecová

Kosmetika-masáže

Dobrý den,ano může,osoba bez SŠ vzdělání,počet je 300 hod,cena je jiná než u 150 hod masérskeho kurzu,hezký den Jitka

Jiřina Kadlecová

Dobrý večer, mám dotaz.mohu na kurz masera i když nemám střední školu?děkuji za odpověď.Kadlecova

Lenka

Dobrý den,chtěla bych tento kurz věnovat příbuzným k výročí,nejsem si však jistá,zda to pro ně bude to pravé.Byla by tu možnost v případě mnou špatně zvoleného dárku,stornovat kurz,platí se nějaká „pokuta“,či jaké jsou následně možnosti?Předem děkuji za odpověď.Hnátová

Lucie

Dobrý den,
od kolika do kolika probíhají kurzy?
 Děkuji

Kosmetika-masáže

Dobrý den,kurz probíhá od 14hod do 19hod,hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru