Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Celoroční a letní přikrývky vhodné i pro alergiky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Karolína Doncová

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi celoroční variantou A a B? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno, hádám, že vzhled … varianta B má na povrchu srdíčka a varianta A má nějaké geometrické tvary … Složení je jinak stejné. Hezký den, Jana

M.

Dobrý den. Do kdy prosím platí tato nabídka? Chci koupit 16.2., bude ještě platná? Děkuji moc.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, tato akce bude ukončena 06/03/2018.

Jana Nováková

Dobrý den,
v nabídce je uvedeno, že garantujete dodání do Vánoc při přijetí platby do 13.12.2017, ale při zvolení možnosti osobní odběr se mi zobrazuje dodání až po Vánocích 27.12.2017. Pouze s dopravou GEIS se mi zobrazuje datum dodání 20.12.2017. Pokud potřebuji zboží dodat do Vánoc mám zvolit dopravu GEIS nebo je možný i osobní odběr?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Nováková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, můžete zvolit i osobní odběr , zásilka bude na výdejně připravena příští týden.
Děkujeme . Tým AARYAN TRADE

Natalie

Dobry den , vyplnila formulář pro reklamaci ohledně přikrývky. Slíbili mi že odešlete zboží do 5 pracovních dnů. Už dnes máme 6 dnů. Kolik můj syn bude spát bez přikrývky? Předem děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, Vaše reklamace byla vyřízena a zásilka byla expedována prostřednictvím GEIS ( číslo zásilky je 08874477126). Termín doručení na adresu jsou 2 pracovní dny. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Natalie

dobry den, objednala dvě deky celoroční. Došla mi jedna celoroční a jedna letní?
S pozdravem Natalie

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den
velice se omlouváme za dodání nesprávného zboží a dovolujeme si Vás požádat o vyplnění formuláře pro reklamaci – http://aaryan-trade.abcreklamace.cz/
Poté Vám reklamované zboží odešleme na naše náklady do 5 pracovních dnů, uveďte prosím adresu doručení.
Svoz reklamovaného zboží zajišťujeme sami na naše náklady.
Děkujeme za pochopení
Tým AARYAN TRADE

kristyna Maříkova

Dobry den, prisla mi spinava deka… Co mam delat…

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den

velice se omlouváme za dodání nekvalitního zboží a dovolujeme si Vás
požádat o vyplnění formuláře pro reklamaci -
http://aaryan-trade.abcreklamace.cz/

Poté Vám reklamované zboží odešleme na naše náklady do 5 pracovních dnů,
uveďte prosím adresu doručení.

Svoz reklamovaného zboží zajišťujeme sami na naše náklady.






Děkujeme za pochopení

Tým AARYAN TRADE

Markéta Pavezová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi celoroční přikrývkou z této nabídky a přikrývkou z akce, kde je přikrývka s polštářem s dohromady. S pozdravem Pavezová

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, rozdíl není žádný, sada obsahuje také celoroční přikrývku. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru