Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Hebké a hřejivé deky z mikroflanelu, rozměr 220 × 200 cm

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Andrea Janíčková

Můžete mi laskavě odpovědět.Kdy můžu objednávku očekávat.Zaplaceno to bylo7.12

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, Vaše objednávka bude doručena do 22/12. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Andrea Janíčková

7.12,jsem udělala objednávku a pořád je jen objednávka přijata,objedavala jsem také povlečení a ručníky, doufám že bude vyřízena co nejdříve, mám to jako vánoční dárek

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, Vaše objednávka bude doručena do 22/12. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Hana Stašová

Dobrý den, bude ještě v nejbližší době bežova barva u deky 220×200cm ?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, tato akce se bude opakovat v lednu 2018 s kompletním sortimentem všech barev.

Dominika

Dobrý den,
přemýšlím o zakoupení dvou mikroflanelových dek jako dárek. Je nějaká možnost, že by byly deky k vyzvednutí do Vánoc na odběrném místě v Praze?
Děkuji za odpověď, Dominika

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, pokud bude objednávka uhrazena do 13/12

Vítězslava Komárková

Dobrý den,dnes jsem zakoupila 6 ks prostěradel a ráda bych si ještě přikoupila deku .Lze deku přidat k nákupu prostěradel a zaplatit jedno poštovné?Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, v tomto případě si prosím zvolte osobní odběr u nové objednávky . E mailem (info@supersale.cz) nás požádejte o sloučení objednávek , které budou následně odeslány za jedno poštovné. Uveďte prosím čísla obou objednávek ke sloučení. Děkujeme, Tým AARYAN TRADE

Soňa

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi dekou z mikroflanelu a mikrovlákna? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Soňo, mikrovlákno je vyrobeno z polyesteru, jedná se tedy o chemicky vyrobené vlákno, avšak technologií, která popírá všechny předsudky o tzv. „umělinách“. Oproti tomu mikroflanel je tvořen hustými krátkými chloupky, které zajišťují velkou hřejivost materiálu. Hustota chloupků je u povlečení mikroflanel vyšší, takže jde o látku s lepšími termoregulačními vlastnostmi, která Vás více zahřeje za zimních večerů. Hezký den Jana

Darina

Dobry den,dnes prislo zbozi.Prislo mi ale i s fakturou na zaplaceni?ackoliv platim pres twisto.Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, faktura slouží pouze jako daňový doklad, veškeré zboží zakoupené přes slevomat.cz je vždy hrazeno předem. Pokud hradíte přes Twisto, proveďte tedy platbu na účet této společnosti. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Kateřina Kotolanova

Dobry den, bude v nabidce i cervena barva? Dekuji K. :)

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme , ale červená barva deky z mikroflanelu je momentálně dostupná pouze ve velikosti 150×200 cm. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Procházková

Dobry den, kdyz chci spojit objednavku tj. 2 deky kazda jina barva a jen jedno poštovné…jak to mam udělat?
Děkuji Procházková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, můžete objednat více položek za jedno poštovné, je nezbytné, abyste vložila všechny druhy zboží do jednoho nákupního košíku a uzavřela nákup. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

DANA PRUDKA

dobry den objednala jsem si u vas deku z mikroflanelu dorucena ma byt kolem 20 rijnamela bych dotaz jestli by mohla byt dodana misto oranzovohnede bezova prudka dana

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, zašlete prosím Váš požadavek na záměnu zboží e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Eva

Dobrý den, mohu to zaplatit na výdejně ve Vysočanech?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel ne, zboží v akčních nabídkách na slevomat.cz je nezbytné uhradit předem. Děkujeme za pochopení, Tým AARYAN TRADE

Petra

Dobrý den, zelená barva odpovídá té v nabídce (olivová), nebo je to ta světle zelená, kterou vyfotili zákazníci v hodnoceni, prosím?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, barva deky z mikroflanelu je světle zelená.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru