Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Centrum města a atmosféra staré Prahy: Noc v apartmánech na Starém Městě

4,7 / 5 Epifanie apartments Praha (mapa) 109 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Táňa

Dobrý den, soboty nelze rezervovat, když mám zájem o víkend? V nabídce mi to neukazuje. Děkuji

Epifanie apartments

Hezký den paní Táňo, teˇse nám uvolnil jeden víkendový termín. Jde o pobyt v termínu 2.3.-4.3.2018. Jinak máme všechny víkendové pobyty již vyprodány.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek – majitel
EPIFANIE-apartments

Jarmila

Dobrý den píšete platnost do 31.3 ale nejde mi zamluvit ani datum od 9.3–11.3.?Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, ano voucher je platný do 31.3., ale Vámi napsaný termín je již zarezervovaný. Zkuste mrknout do kalendáře, třeba se Vám uvolní místečko. Hezký den, David. :-)

Epifanie apartments

Hezký den, bohužel všechny víkendové termíny jsou již vyprodány. Mohu vám nabídnout krásný termín 11.3–14.3.2018.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek – majitel
EPIFANIE-apartments

Jana

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak probíhá předání klíčů při check-inu ve 14 h v bezrecepčním prostředí? Naplánuji podle toho příjezd. Děkuji za odpověď! :)

Epifanie apartments

Hezký den paní Jano. naše apartmány sice nemají vlastní recepci, ale spolupracujeme s vedlejší restaurací „KOLONIÁL“. Na baru restaurace necháváme v nadepsané obálce klíče pro naše hosty. Restaurace je otevřena do 23:00, a tak máme zajištěno plynulé předávání klíčů bez zbytečného čekání.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments
Široká 4, Praha 1
tel: +420 604 791 152

Vlaďka Mayerová

Dobrý den,
chtěla bych se informovat, zda máte volno pro dvě osoby na 4 noci v týdnu od 12.03.2018 a současně bych se chtěla zeptat na možnosti parkování.
Děkuji a přeju hezký den,
Vlaďka Mayerová

Epifanie apartments

Hezký den paní Vlaďko, bohužel v tomto termínu máme volný apartmán pouze do 14.3.2018.
Děkuji a jsem s pozdravem.
Stanislav Petrášek,
EPIFANIE-apartments,
Praha 1, Široká 4,
tel: +420 604 791 152

Irena Pacherova

Dobrý večer,měla bych zájem o ubytováni v termínu 14–16.2.byli bychom 2,a cena je za oba,nebo jen jednu osobu?a je možné i stravování u vás?a za jakou cenu?děkují Pacherová.

Epifanie apartments

Hezký den paní Pacherová, v termínu 14.2–16.2.2018 máme ještě volný jeden apartmán. Pokud ho budete chtít rezervovat, prosím Vás o zaslání čísla voucheru a telefonní kontakt. Cena je za dvě osoby. Stravování u nás nelze objednat. Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyňkou.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Anetká Šípková

Dobrý den . Mate prosim volny termin 30.12–2.12? Dekuji

Anetká Šípková

Omlouvam se bylo mysleno na dve noci od 30.12

Epifanie apartments

Hezký den paní Šípková, bohužel tento termín je již plně vyprodaný a ani se na něj nevztahuje tato akce.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Jana

Dobrý den,
máte volný pokoj s balkonem nějaký březnový víkend?
Děkuji za odpověď. Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, pokud by jste si chtěla zakoupit voucher na 1 noc, pro 2 osoby v ceně 1490,– tak není možné využít tento voucher ve víkendových termínech. Ovšem pokud by jste si chtěla nechat se nabít plně krásou staré Prahy je možnost druhé nabídky která je na 2 noci pro 2 osoby, v jakémkoliv termínu. Momentálně je volná každá nástupní neděle. S pozdravem, David.

Kacka

Dobry den muzete mi prosim zaslat rozpis volnych vikendu v danem obdobi tj. leden,unor,brezen?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kačko, postup je velmi jednoduchý. :) Když si rozkliknete požadovaný balíček, tak ve spodní části popisu balíčku najdete tlačítko „Koupit na termín“. Po rozkliknutí se Vám ukáže tabulka a zde si můžete ověřit volné termíny :) Doufám, že Vám můj návod bude nápomocný. Přeji krásný den. Sára

Epifanie apartments

Hezký den paní Kačko, mohu Vám konkrétně nabídnou právě uvolněný termín jednoho apartmánu. termín je 12.1. – 14.1.2018.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Petra C

Dobrý den,

máte prosím volno nějaký víkendový termín před Vánoci? 1.12.-3.12. či 8.12.-10.12. nebo 15.12.-17.12.? Děkuji Cejnarová

Epifanie apartments

Hezký den paní Cejnarová, bohužel v tomto termínu jsme již plně vyprodaný.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Verunka

Dobrý den, prosím kolik stojí to parkování pokud přijedeme na 2 noci?? A máte prosím volno 15.3–17.3.2018. Je možné na tento termín objednat 2 pokoje s balkonem vedle sebe?? Děkuji Veronika Suchá

Epifanie apartments

Hezký den paní Suchá, dva apartmány Vám mohu nabídnout pouze v termínu 14.3–16.3.2018. Par­kování v podzemních garážích pod náměstím Jana Palacha stojí cca 250,–/den.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Pavlína

Dobrý den, máte volno v termínu 24.11.-26.11.?A jaká by byla cena, když bych přijela sama se 2 dětmi 12 let?
Děkuji za odpověď.

Epifanie apartments

Hezký den paní Pavlíno, bohužel v tomto termínu jsme již plně vyprodaný.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Beáta Padychová

Dobry den, je u Vas moznost dokoupení snidane pri pobytu?Jaka je popripade cena?
 DEKUJI

Epifanie apartments

Hezký den paní Padychová, bohužel snídaně neděláme. Nejsme na to v zázemí vybaveni. V minulém týdnu jsme lidem dělali takzvané „snídaňové obložené talíře“. V den příjezdu jsme lidem dali do ledničky obložné talíře (na každý den jeden), zabalené do potravinové fólie. a pečivo. Účtovali jsme 150,–Kč/talíř. Takto jedině umíme vyhovět.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Eva Zatloukalová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli máte v termínu od 5.12. do 7.12. volný dvoulůžkový pokoj.
 Děkuji

Epifanie apartments

Hezký den paní Zatloukalová, v tomto termínu máme ještě volný jeden apartmán.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Sabina Gomolová

Dobrý den,

prosím nemáte náhodou ještě volný termín v období 9.11.-11.11.2017?

Děkuji a přeji pěkný den.

Epifanie apartments

Hezký den paní Homolová, bohužel máme volno pouze od 8.11–10.11.2017.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Renata Válková

Dobrý den, chtěla pobyt koupit jako vánoční dárek, nemůžu tedy znát termín pobytu . Byl by problém pokud teď zakoupím a termín by se domlouval následně až třeba v lednu? Děkuji Vám za odpověď.

Epifanie apartments

Hezký den paní Válková, můžete si zamluvit termín až po Novém roce. Jenom musíte počítat, že některé termíny již budou vyprodány.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments
Široká 4
Praha 1
tel: +420 604 791 152

Marta

15–17.12. máte volno? Dvě osoby. Případně 8–10.12. Děkuji.

Lenka Bužková

Dobrý den, máte prosím volný 2 lůžkový pokoj v termínu 5.-6.11.2017? A je možno zařídit snídaně? Děkuji, Lenka Bužková

Epifanie apartments

Hezký den paní Bůžková, v tomto termínu máme ještě volný jeden apartmán.
Můžete tedy rezervovat. Snídaně bohužel neděláme.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Otakar Polák

Dobrý den,
měl bych zájem o pobyt na 2 noci pro 2 osoby v termínu od 12.1.2018 – 14.1.2018, ale při online rezervaci lze zvolit pobyt v termínu buďto od 10.1. do 12.1. anebo pak od 14.1. do 16.1. 2018. Nemohu tedy zvolit požadovaný termín?
Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Otakar Polák

Epifanie apartments

Hezký den pane Poláků, v tomto termínu máme ještě volný jeden apartmán. Je možné zakoupit voucher, či udělat online rezervaci. Pokud budete potřebovat pomoct, klidně nám zavolejte. Děkuji a jsem s pozdravem.
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments
tel: +420 604 791 152

Kateřina

Dobrý den , máte volný pokoj od 17.10–19.10?

Epifanie apartments

Velice se omlouvá za pozdní odpověď, ale máme plně obsazeno.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek

Katka

Dobrý den máte volno v termínu od 15.12–17.12,pro 2 dospělé a 2 děti.Jak je to prosím s parkováním,dě­kuji?

Epifanie apartments

Hezký den Katko, bohužel v tomto termínu máme již plně vyprodáno.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek

JanaM

Dobrý den, chci se zeptat zda máte ještě volný pokoj od 17.11–19.11.2017. Děkuji

Epifanie apartments

Hezký den paní Jano, bohužel v tomto termínu jsme již plně vyprodaný. Děkuji a jsem s pozdravem. Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Dagmar

Dobrý den, máte prosím volno od neděle 5.11. do pondělí 6.11.2017, pro 3 osoby?
Děkuji D.

Epifanie apartments

Hezký den paní Dagmar, v tomto termínu máme volné pouze dvoulůžkové apartmány. Pokud byste tedy měla zájem, musíte koupit dva vouchery na jednu noc.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Eva

Dobrý den, v nabídce mi chybí foto ložnice. Chci pobyt koupit jako dárek a nerada bych kupovala něco co nevidím ani na obrázku. Děkuji.

Epifanie apartments

Hezký den paní Evo, naše plná prezentace je na Booking. Tam také najděte i fotku z ložnice.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Erik Dokonal

Dobrý den, mohl bych se zeptat, zda se u vás může ubytovat pár, přestože nám je pouze 17 let?

Epifanie apartments

Hezký den Eriku, samozřejmě že se můžete u nás ubytovat.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Nataliya Hodvan

Dobrý den, mate prosím volno v termínu 6–8.10.2017?
 Děkuji

Epifanie apartments

Hezký den paní Natalia, bohužel v tomto termínu jsme již plně vyprodaný.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Zdenka Kartáková

prosím o volný termín od 15 do 17.prosince 2 dospělí dítě 7 let děkuji Kartáková

Epifanie apartments

Hezký den paní Kartáková, tento termín je již plně vyprodaný.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Saš

Dobrý den, je možné ubytovat se se psem, prosím? Cena? Děkuji, Saša

Epifanie apartments

Hezký den, v našich apartmánech není možné ubytování se zvířaty. Nepovoluje nám to domovní řád.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Petra Čadová

Dobrý den, je možné ubytování s 6 letou a 18letou dcerou? Jak by to bylo s cenou? U té šestileté 400/noc a u té dospělé?
Děkuji za info.

Epifanie apartments

Hezký den paní Čadová, budeme účtovat dle telefonického odsouhlasení.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Hana

Dobrý den, jak je to s parkováním?

Děkuji za odpověď.

Epifanie apartments

Hezký den, parkování je možné v podzemních garážích na náměstí Jana Palacha (cca 100m od apartmánů). Parkování je zpoplatněno.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments

Ivan Dobeš

Dobry den,

rad bych se zeptal zda musime doplacet za dceru, ktere byly 2 roky pred mesicem a spi s nami v posteli – tedy nebylo by treba zadne dalsi postylky.

Velmi Vam dekuji za odpoved a preji pekny den,
 Ivan

Epifanie apartments

Hezký den pane Dobeši, doplatky jsou nastaveny obecně. V tomto případě Vám doplatek samozřejmě účtovat nebudeme.
Děkuji a jsem s pozdravem
Stanislav Petrášek
EPIFANIE-apartments
Široká 4, Praha 1
tel: +420 604 791 152

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru