Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Originální píseň od hudebního skladatele se jménem obdarovaného i dárce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Aneta Novotná

Dobrý den, lze prosím píseň složit i pro babičku? Děkuji.

Písně na přání

Dobrý den, vyloženě kategorie písně „pro babičku“ v nabídce není, nicméně pro babičku je možná varianta např. K narozeninám, K svátku, či píseň Vánoční. S úctou JH.

Kačka

Dobrý den,
do kdy Vaše nabídka zde na portálu platí? Předem nesmírně děkuji za informaci a přeji krásný zbytek dne.

Písně na přání

Dobrý den, tato akce poběží do 3.11. S úctou JH.

Martin

Dobrý den, jako jméno obdarovaného (i darujícího) je jen jméno nebo i příjmení? Je možné aby zaznělo jméno zdrobněle, třeba Olinka nebo Olince. Maminka je taky zdrobnělina. Děkuji

Písně na přání

Dobrý den. Vždy je lepší uvést do objednávky celé jméno jak obdarovaného, tak darujícího ohledně darovacího certifikátu. A zcela jistě vždy vítám, když zákazník uvede i zdrobněliny jména – jmen, které si přeje v písni použít. Takže zdrobněliny možné jsou:) S úctou JH.

Jitka Karešová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné dát vám třeba nějaké informace, (o osobě pro kterou dárek bude) které by se mohli v té písni promítnout? Děkuji Karešová

Písně na přání

Dobrý den, v základní variantě bohužel ne, písně jsou unifikované v jednotlivých kategoriích. Nicméně lze si tuto službu připlatit. S úctou JH.

Hana Prchlíková

Dobry den,
Neni to sice v nabidce, ale slo by slozit pisen pro mého šéfa, ktery bude odchazet? Dekuji

Písně na přání

Dobrý den, v rámci voucheru a tedy v této akci bohužel ne, jinak pochopitelně ano. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH

Marketa Fiserova

Dobrý den, oba odkazy Ukazka, pisnenaprani.cz dnes nefungují. děkuji za opravu. Markéta

Písně na přání

Dobrý den, právě jsem odzkoušel link „ukázka“ v nabídce a bez problémů mě to přesměrovalo na mé stránky k ukázce. Pokud Vám to přeci jen nejde přes odkaz v nabídce, můžete si poslechnout ukázky přímo na www.janholek.cz. S úctou JH.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru