Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Elegantní dámské zimní čepice Mess s bambulí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavla

Dobrý den,
v sobotu jsem přes Slevomat objednala od vás čepici a kuklu. Ráda bych objednala ještě jednu čepici, tak bych se chtěla zeptat, zda by bylo možné objednávku pozdržet, aby se vše dalo zaslat v jednom balíčku za jedno dopravné?
Předem velice děkuji

Holidaysport.cz

Dobrý den, prosím napište mi mail na info@holidaysport.cz a uveďte číslo objednávky a jméno, na koho bylo zboží objednáno. Taky napište, zda už jste objednávku zaplatila. Uvidím, co se dá dělat. S pozdravem, P. Blažek

Lucie Olšarová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat v jakých městech se dá čepice zakoupit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, čepici si můžete vyzvednout na libovolné pobočce Zásilkovny, kterých je 1052, takže máte široký výběr, nebo si ji nechat poslat Českou Poštou. Osobně si ji vyzvednete pouze v prodejně v Tečovicích. Hezký den

Eliška Václavíková

To je úžasné podílet na mučení a zabíjení zvířat kvůli něčemu tak zbytečnému jako je bambule! Kožešinové farmy chtějí větší odbyt, a tak vymyslely bambule a přívěsky na klíčenky. Fuj!!!

Holidaysport.cz

Dobrý den, paní Václavíková, můžete zůstat naprosto v klidu, bambule jsou umělé (materiál ekopellicia). Stačilo se zeptat. S pozdravem, P. Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru