Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Aktivní relax blízko Adršpachu: pobyt pro 2 s polopenzí a wellness

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Hotel Tommy Náchod (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iva Vokrouhlická

dobrý den, objednala jsem a zaplatila voucher, ale nepřišel mi ještě žádný doklad, na Vaší zákaznickou linku se taky nemůžu dovolat, jak mám postupovat? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Vokrouhlická,

je možné, že voucher mohl skončit ve spamové schránce emailu. Voucher jsem Vám nyní zaslala znovu na email, snad již bude vše v pořádku. Užijte si pobyt :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Iva Vokrouhlická

dobrý den, voucher jsem již zakoupila, transakce proběhla 23.10., ale nepřišel mi ještě do mailu. Můžete mi prosím zablokovat termín od 3. – 5.11. 2017 ?
Děkuji moc. Vokrouhlická

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, voucher jsem Vám zaslala do e-mailu znovu, popřípadě ho naleznete ve svém účtu v sekci Mé objednávky. Pro objednání termínu prosím kontaktujte hotel na čísle: 491 452 452. Krásný den :-)

Markéta

Dobrý den, máte ještě volný termín 27.-29.10 pro dvě osoby?? Děkuji za odpověď

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, volné pokoje máme až od soboty 28. 10. 2017. Tedy 28. – 30. 10. 2017. Děkujeme za pochopení. Hotel Tommy

Jana

Dobrý večer,je možné spojit dva vouchery,na dvojnásobný počet nocí?Díky Jana

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, to je samozřejmě možné, určitě můžete zakoupit 2 vouchery a ty poté spojit. V případě jakýchkoliv dalších dotazů, jsme Vám plně k dispozici. Hotel Tommy

Martina Dvořáčková

Dobrý den, máte volný termín 27.-29.10. pro dvě osoby? Děkuji

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, ve Vámi poptávaném termínu tj. od 27. – 29. 10. 2017 volné pokoje máme, v případě Vašeho zájmu, můžete pobyt zakoupit a provést rezervaci. Děkujeme Hotel Tommy

Petr

Dobrý den,
máte volný termín 13.-15.10.?
Petr

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, ve Vámi poptávaném terrmínu tj. od 13. – 15. 10. 2017 máme volné poslední 2 pokoje. V případě Vašeho zájmu Vás poprosíme o rychlé zakoupení voucheru a především rezervaci pokoje.
Děkujeme Hotel Tommy

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru