Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Sbohem, kazety: Přepis 120minutového videa z VHS na DVD

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Alena Okrouhlická

Dobrý den,
mám 11 VHS na které se dohromady vejde asi 39 hodin záznamu, Bohužel nevím kolik z toho je skutečně nahráno. Mohu zakoupit 3× voucher za 649,–, přivézt Vám všechny kazety a vy přehrajete vše co se do toho času vejde? Zbytek bych poté případně doplatila…Děkuji za odpověď :)

Videotech.cz

Dobrý den,
ano, můžete to takto udělat.

Jitka Pánková

Dobrý večer, mohu si nechat přehrát mini kazety z kamery? Děkuji Pánková

Videotech.cz

Dobrý den,
ano samozřejmě, přehráváme také kazety z kamer. Ideální by bylo, kdyby jste se rovnou zastavila k nám na prodejnu a podíváme se, jaké vlastně kazety máte. Ale pokud to je nějaký z běžně používaných formátů, umíme je přehrát.
Děkuji
Michal Glončák
Videotech.cz

Tereza

Dobrý den,

mám doma 3VHS kazety na kterých je záznam, který bych ráda přehrála. Nevím co na nich je a ani nevím jak je záznam dlouhý. Když koupím 3× voucher bude to stačit? Můj další dotaz je zda záznam z DVD jde normálně poté zkopírovat do PC? Byla by i možnost z videokazetou zaslat vlastní flesh disk na který by jste mi záznam přehrál?

Videotech.cz

Dobrý den,
pokud nevíte jestli je záznam delší než 2 hodiny, které pokryje jeden voucher, tak Vám bohužel nedokážeme říci, zda budou 3 vouchery stačit.
Záznam jde poté zkopírovat do PC, a pokud si zašlete flash disk, tak Vám jej tam můžeme zkopírovat.

Eva Bílá

Dobrý den,

máme 6 videokazet a potřebovali bychom je převést na DVD. Jediný problém je, že nevím, jak dlouhá videa jsou na kazetách natočena. Mohli byste mi poradit, jaký voucher bych měla objednat? Popřípadě se lze po zakoupení určitého voucheru domluvit individálně?

Předem děkuji za odpověď.

Videotech.cz

Dobrý den,
pokud máte 6 kazet a nevíte jak jsou dlouhé. Tak můžete zakoupit voucher pro 5 kazet a zbytek by se poté doplatil.
Děkujeme.

Petr

Dobrý den.Mám 4 kazety,na dvou nevím co je a u žádné nevím délku záznamu.Je možno při krátké stopáži nahrát více kazet na jedno DVD?A cena by se pak odvíjela od množství kazet či délky záznamu na DVD.Děkuji.Petr

Videotech.cz

Dobrý den,
určitě je možné nahrát více kazet na jedno DVD. Cena je potom podle počtu nahraných DVD.

Žaneta Kapitánová

dobrý den, voucher už mám zaplacený a nevím, jak se dostat na objednávku na www.videotech. Nebo stačí zaslat VHS a k tomu na papír čísla voucherů? Děkuji Kapitánová

Videotech.cz

Dobrý den,
ano, můžete k nám zaslat jen kazetu s číslem voucheru.

Žaneta Kapitánová

dobrý den, mohu zaslat i klasické kazety (magnetofonové)? Tedy jen s audio záznamem?

Videotech.cz

Dobrý den,
tyto kazety bohužel nepřevádíme.

Adéla

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda dokážete přepsat také audiokazetu na CD/DVD? Děkuji za informaci

Videotech.cz

Dobrý den,
toto bohužel nepřepisujeme.

Jana Procyková

Mám VHS která má 240 minut, který voucher mám zakoupit?

Videotech.cz

Dobrý den,
pokud víte, že je délka záznamu dlouhá 240min, tak poté tedy 2× voucher na 120min.

Helena Buchtova

Proč není možné přehrát zeměpisná videa nebo videa pro výuku jazyků (5ks)? Konkrétně jde o 3 videa zakoupená během mého pobytu v Kanadě za účelem výuky angličtiny v ČR ,1 video o krásách Prahy namluvené rovněž anglicky a 1 video o Velké Británii, které mi darovala anglická lektorka. Nejde tedy o žádné kopie, ale o legálně zakoupené originály.

Videotech.cz

Dobrý den,
některé originální kazety mají bohužel ochranu proti kopírování a nelze je tedy přehrát.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru