Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kouzlo vánoční Vídně: celodenní výlet z jednoho z 9 nást. míst na Moravě

4,2 / 5 CK České kormidlo Vídeň - Rakousko (mapa) 691 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Sabina Morawitzová

Dobrý den, chtěla jsem dle instrukcí na Slevomatu předběžně rezervovat termín 25.11. pro 4 osoby na vašem webu, než objednám voucher, ale dostala jsem se pouze k nákupu do košíku a již se mi nezobrazoval další krok – tlačítko Pokračovat. Také nesedí cena v kalkulaci s cenou na stránkách Slevomatu. Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, vyzkoušela jsem vytvořit rezervaci přes naše webové stránky na termín 25.11. a nezaznamenala jsem žádný problém. Dívala jste se i do košíku, jestli máte potvrzený poslední krok objednávky? Pokud se vám nepodaří zájezd rezervovat, tak můžete zavolat na naši zákaznickou linku 511 444 355 a rezervace vám bude vytvořena i po telefonu. Děkuji.

Veronika Rozehnalová-Drozdová

Dobrý den, v kolik hodin je prosím do Vídně předpokládaný příjezd?? A odjezd do ČR mezi 17–19 hodinou ? to je velké časové rozmezí- prosím o bližší info, děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, předpokládaný příjezd je na 9. hodinu ranní a odjezd na 19. hodinu. Vše se ale může lišit termín od termínu podle aktuální dopravní situace.

Marie Šancová

Prosim mohu svoje kredity uplatnit na dceru? A kolik by přišla předvánoční Vídeň na jeden den dva dospělí a dítě 3 roky z odpočtem kreditů ?
Děkuji Marie Šancová

CK České kormidlo

Dobrý den, toto není otázka na CK České kormidlo, ale na zákaznickou podporu Slevomatu. Děkujeme za pochopení.

Barbora Leciánová

Dobrý den platí pro zájezd do Vídně 2.12. i nástup z Prostějova? Na Vašich stránkách při volbě zájezdu Prostějov bohužel nejde zadat. Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, na zájezd do Vídně v termínu 2.12. jsou dostupná pouze nástupní místa Brno a Mikulov.

Lucie

Nástupní místo by bylo v Mikulově…

CK České kormidlo

Dobrý den, dnes jsem požádala Slevomat o nastavení dalších 20 volných míst na sobotu 2.12. s odjezdem z Brna nebo Mikulova. Můžete si tedy zakoupit vouchery.

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se informovat zda by nešla zařídit ještě nějáká sobota??Jelo by nás cca 11 lidí i dětmi a bohužel každýmu dovolenou ve stejný den nedají a děti druhý den ráno vztávají do školy…děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, domluvíme se s dopravním oddělením a zkusíme zajistit ještě nějaký sobotní termín. Z jakého nástupního místa byste jeli?

Petra

Dobrý den, kolik prosím platí děti 3 a 5 let? Děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, všichni (děti i dospělí) platí stejnou cenu, protože cena tohoto zájezdu je stanovena za sedadlo v autobusu, které musí mít každá osoba.

Jana Dohnalová

Dobrý den, jaké jsou prosím odjezdové časy z Brna či Olomouce? Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, předpokládaný čas odjezdu z Olomouce je v 5.50 hod. a z Brna v 7.00 hod.

Nikola Tavali

Dobrý den, v kolik hodin je prosím odjezd z Ostravy? Předem děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, odjezd z Ostravy je cca v 4.00 hod.

Lucie

Dobrý den, zajímal by mne rozdíl cen. 26.11. pro 4 osoby z Nového Jičína. Na slevomatu 1916,–. Nezávazná objednávka v CK je 2316,– s kterou částkou počítat? Děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, pokud si zakoupíte vouchery na Slevomatu, tak pro Vás platí cena uvedená na Slevomatu. Kalkulaci v objednávce Vám změní operátorka, která bude Vaši rezervaci vyřizovat. Nezapomeňte prosím doplnit do poznámky, že se jedná o Slevomat. Děkuji.

Kamila

Dobrý den,chtěla bych se zeptat v kolik hodin by se odjizdelo v patek?

CK České kormidlo

Dobrý den, nerozumím Vašemu dotazu. Odjezdy v rámci jednoho zájezdu jsou pořád stejné, neliší se v jednotlivých dnech. A také jste nespecifikovala, jestli myslíte odjezd z ČR (jaké nástupní místo?) anebo odjezd z Vídně.
Děkuji za doplnění.

Zlatka

Dobrý den, v kolik hodin je předpokládaný příjezd do Ostravy? Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, předpokládaný příjezd do Ostravy bude cca mezi 23.00 – 00.00 hod.

Radka

Dobrý den, v kolik hodin se odjíždí zpět z Vídně a kdy se asi přijede do Brna ? Děkuji Vám za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, z Vídně se odjíždí navečer cca mezi 17. a 19. hodinou. Příjezd do Brna tedy očekávejte mezi 20. – 22. hodinou. Vše záleží na aktuální dopravní situaci.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru