Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzim s novým účesem: kompletní kadeřnický balíček včetně melíru

4,3 / 5 Infinity - kadeřnice Gabriela Strnadel Ostrava - Jih  (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie Trebulova

Dobry den,

jaky je priplatek pro dlouhe a huste vlasy na melir

Infinity

Dobrý den tam záleži jak máte dlouhé vlasy a jak huste,jaka bude spotřeba materialu

Lucie Trebulova

delka je tak do puli zad a hustotu nevim jak zmerit. Staci mi aspon orientacni castka nebo ta maximalni?

Tereza Moravcová

Dobrý den,

nejsem zcela rozhodnuta a presvědčena, že se chci pustit do melírování/barvení – pokud budete mit přesvedčivé argumenty, proč do této varinaty jít, ráda ji odzkouším, je ale možné, že mě nepřesvědčíte. Je možné zakoupit voucher na melírování a pak ho využít k pouhému střihu (za předpokladu finančního dorovnání)?

díky za odpověď
 t.

Infinity

Dobrý den,jestli si nejste jista melirováním tak si zakupte jen voucher jen ze střihem a foukáním,jestli si zakoupíte voucher i s melírem a využijete jen střih vyrovnání tam niní možné.

Anna H

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat mám už trošku udělaný melír bohužel paní kadeřnice se zakecala s jinou zákazníci a nabarvila mi to na červenou teť už to je růžové a vlasy vypadají strašně :((( ,moc jsem si přála vlasy jak na prvním obrázku bohužel to dopadlo jak to padlo. Chtěla bych se zeptat šlo by to spravit? ( I za příplatek)?

Děkuji moc za odpověď.
Krásný podzim

S pozdravem
Anna H

Infinity

Dobrý den určitě šlo něco stím provedem😊

Infinity

Mužem se domluvit tady máte na mě kontakt 733773762 Kubicová Gabriela

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru