Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Elektromagnetická redukce tuku– až 4 tělesné partie

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Blanka

Dobrý večer,prosím o informaci,zdali by byla moje návštěva u Vás vhodná a měla výsledky.Je mi 69 let a nejvíce mě trápí velké břicho.Moje BMI je 28,1,měřím 171cm a vážím 80kg.Podle IN BODY mám 33,6% tuku v těle,celková voda v těle je 40kg,vnitřní tuk 143,1cm2.Pohybem nešetřím,cvičím,tu­ristika,jízda na kole,v zimě ještě lyže.

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Blanko, moc děkujeme za zájem o naše služby a váš dotaz. Určitě Vám toto ošetření doporučíme a provádíme ho i starším klientkám a máme s ním výborné zkušenosti. Doporučujeme určitě zakoupit balíček 5 x ošetření 20 min včetně přístrojové lymfodrenáže. Budeme se moc těšit na vaše případné návštěvy. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Jitka

Dobrý den, mám stejný dotaz jako paní Jaroslava, mám BMI přes 40 a je mi 60 roků. Děkuji Jitka

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Jitko, též moc děkujeme za dotaz. Pokud je vaše BMI hodnota kolem 40 (vysoká obezita), tak nedoporučujeme toto ošetření podstupovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Jaroslava

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, do kolika kil bych mohla absolvovat tyto procedury? Jsem bytelné postavy. Děkuji.

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Jaroslavo, moc děkujeme za váš dotaz. Takto nemůžeme moc posoudit, jestli má u vás ošetření význam, jelikož nevíme jakou máte výšku a tělesnou konstituci. Ale ošetření je vesměs možné provést všem váhovým skupinám, krom skupiny morbidní obezity, kde již musí toto řešit lékař. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru