Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Hit estetické medicíny: neinvazivní lifting CPT Thermage

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Praha Praha - Nové Město  (mapa) 4 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Maria

Děkuji za odpověd´. Dá se tomuto ošetření podstoupit i po chemickém peelingu? Jaky by měl být odstup?

Estetické centrum To-well Praha

Po ošetření chemického peelingu doporučujeme ošetření Thermage podstupovat až nejdříve za 14 dní. Hezký večer Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Maria

Dobrý den Je mi jenom 30let, zatím mám pouze mimické vrasky okoli očí, na čelě a trošku na krku. Ale nemám žadne problemy s konturem obličeji. Bude tato metoda pro mě vhodná? A jestli ošetření obličeje bude zahrnovat i okoli oči? Děkuji

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Maria, v tomto případě bychom ošetření již doporučili podstoupit. Co se týká ošetřovaných partií ve variantě celého obličeje je zahrnuto ošetření oblasti čela, očního okolí, tváří, kontury obličeje, spodního oválu obličeje, oblasti nad horním rtem a vrchní části krku. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Karolina Kurkova

Dobry den,

je pro tento typ osetreni urcena nejaka minimalni vekova hranice? Od jakeho veku osobne doporucujete toto osetreni podstoupit? Predem velmi dekuji za odpoved.

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Kurková, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Tuto službu doporučujeme podstupovat ve věku 30–70 let. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru