Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Profesionální zdravotní nebo regenerační masáž v centru Prahy

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Praha Praha - Nové Město  (mapa) 89 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Monika Kleinova

Dobrý den, budete mít ještě nabídku na slevomat na 60 mint?

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Kleinová, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. V této akci je i přímo nabídka na masáže na 60 min za cenu 599 kč ve druhé variantě. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Tamila Sparrøw

Děkuji vám za odpověď. Já plánuju koupit 3 návštěvy, můžu vás poprosit abyste pak připravili pro mě JEDEN darkovy voucher na 3 masáže?

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den,

bohužel není možné Vám vystavit jeden dárkový kupon. Vouchery Vám zasíllá přímo portál slevomat. Pokud zakoupíte tři masáže, obdržíte tři vouchery s třemi kódy. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem Micková
The One Wellness

Tamila Sparrøw

Dobrý den!
Mam možnost objednat několik návštěv masáže v rámci toho balíčku jako dárek? Já bych chtěla darovat 3–5 návštěv masáže v jednom darku? Například sportovní masáž zádi?

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den, počet voucherů, které může zakoupit jedna osoba, není omezen, tudíž můžete zakoupit i více masáží. V tuto chvíli jich je v rámci akce volných ještě 23 ks. Na každou masáž , kterou v akci zakoupíte, Vám portál zašle jeden voucher. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru