Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Homer Simpson u vás v kuchyni – oficiální set zástěry, chňapek a utěrky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Aneta

Dobrý den, je pravda, že i po vyprání při 30° jde barva dolů jak tu někteří psali?

Miluška Milisekk

Dobrý den pokud dnes objednám a zaplatím kartou dojde mi zboží do vánoc? Děkuji

Curepink

Dobrý den, pokud zboží bude skladem a nevyprodá se, tak ano. Táborecká Curepink

Monika Novotná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude Vaše nabídka znovu v prodeji? Ráda bych ji koupila k Vánocům.
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko,
bohužel Vám na tuto otázku nemohu odpovědět, protože odpověď neznám. Nabídky přicházejí a zase odcházejí zcela individuálně. Ale mohu vám poradit, jak nezmeškat další podobnou nabídku u partnera. Stačí jen kliknout na název partnera, který je v levém rohu (vedle hvězdiček) a pak kliknout na „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den Janča ;)

T. Z.

Dobry den, je sance, kdy si set objednam dneska, ze by mi set dorazil do patku? Dekuji za odpoved

Curepink

Dobrý den, pokud objednáte a zaplatíte kartou, tak Vám dnes zabalím a odešlu, zítra Vám budou doručovat nejpozději v pátek. Objednávka se mi k odeslání objeví až bude připsána platba Slevomatu. Takže převodem by se to teoreticky taky stihlo, ale rychleji to bude kartou pokud máte tu možnost. Táborecká Curepink

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru