Nabídku Vysněné tetování nebo úprava stávajícího mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vysněné tetování nebo úprava stávajícího dle vašich představ

4,8 / 5 Aries Tattoo Prague Praha - Nové Město  (mapa) 102 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Rafael

Hello! You are not react on e-mail..

Aries Tattoo Prague

Hello, my mail is zdenek@ariestattoo.cz

Tomáš Tesař

Dobrý den, mám dva dotazy – jaký inkoust používáte? A je možné nechat si v rámci zakoupeného voucheru také zpracovat grafickou podobu návrhu tetování, pokud mám pouze nějakou představu CO, ale ne do detailu JAK? Díky za odpovědi.

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, používáme zásadně značkové barvy, je to několik značek. Bohužel grafické návrhy nepřipravuji v rámci ceny voucheru.
 Zdeněk

karel

dobry den co by to stalo navic kdybych chtel obrazek vetsi 15×10cm a udelate mi to na jednou vcetne stinovani

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, nemohu Vám to napsat přesně, každý obrázek potřebuje více či méně práce. Doporučuji osobní návštěvu. Zdeněk

Milena Kysilková Luková

Dobry den, bude voucher stacit na vytetovani lva co ma CR ve znaku na panske prso?

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, doporučuji si zavolat nebo se stavit na konzultaci, záleží na velikosti ale i na složitosti provedení.. Zdeněk

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru