Nabídku Vysněné tetování nebo úprava stávajícího mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vysněné tetování nebo úprava stávajícího dle vašich představ

4,8 / 5 Aries Tattoo Prague Praha - Nové Město  (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Miška Mocková

Dobry den,mám jeden návrh ale nejsem si jistá zda by se vešel do rozměru a nechci ho tu zveřejňovat :) je možné navrh někam poslat a zeptat se na rozměry?:) děkuji

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, pošlete mi to na adresu : zdenek@ariestattoo.cz

Renata

Dobrý den, takže můžu koupit dva vouchery a uděláte mi větší?

Veronika M.

Dobry den, lze koupit vice voucheru a udelat tetovani vetsi, rozdelene na vice navstev? Slo by o text na predni (vrchni) strane paze a predlokti. Diky za odpoved.

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, lze nakoupit vždy jen po dvou voucherech, pak případně doplatit. samozřejmě ve Vašem případě by šlo o více návštěv. Potřebuji to pak vidět, kvůli kontrole, jestli je vše v pořádku. Zdeněk

Zuzana

Dobrý den, šlo by místo jednoho většího tetování udělat tři malé? Dohromady o ploše menší než 10×10cm

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, bohužel je to jen dle zadání na ploše 10 × 10 cm.
 Zdeněk

roman

kolimza tetovani 10 na 15 cm štir

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, nevím v jakém provedení, jak je to náročný obrázek. Doporučuji jeden voucher a zbytek doplatíte. Zdeněk

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru