Nabídku Jízda Hummerem H2 nebo speciálem Nissan Patrol mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nic vás nezastaví: jízda Hummerem H2 nebo offroadovým speciálem Nissan Patrol

4,8 / 5 4x4style 4x4style Nedakonice (mapa) 61 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dalibor

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde ty vouchery, které nabízíte můžu najít k vytisknutí. Mám zaplaceno a rád bych to měl jako dárek pod stromeček. A ne, že řeknu taťko, pojedeš hummerem. Děkuji za odpověď, Svoboda.

4x4style

Dobrý večer, pane Svobodo, poukaz si musíte vytisknout tam, kde jste jej zakoupil, tedy v emailu, který jste obdržel od Slevomatu. Po zaplacení Vám do dvou dnů příjde kód voucheru , poté dle pokynů vytisknete dárkový poukaz. Pokud potřebujete podrobnější radu, kontaktujte Slevomat . S pozdravem 4×4style

jana

Dobrý den, podle info, které jsem našla stránkách jsou objednávky jízd od pondělí do pátku, ale nevím, nevyplynulo z toho, zda je možné objednat jízdu i na víkend. Chtěla bych poukaz jako dárek na vánoce a termíny na příští rok ještě nejsou vypsány, tak nemohu ověřit, zda jezdíte i o víkendech, díky
 Jana

4x4style

Dobrý den Jano, jízdy probíhají převážně o víkendu. V týdnu ( po-pá ) je myšleno, aby si obdarovaný rezervoval termín. Termíny jízd na rok 2018 budou postupně vyhlašovány na stránkách www.4x4style.cz, cca od ledna, února. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na telefonu 724 379 580. S poz­dravem 4×4style.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru