Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krásná hned po probuzení: permanentní make-up obočí vláskováním

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Stanislava

Dobrý den, obočí mám celkem pěkné, ale začíná šedivět sem tam. Barva mi dlouho nevydrží. Vyřeší mi vaše úprava problém šedin? Děkuji Stáňa

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
bohužel Váš problém tato metoda nevyřeší.
Zdravím,
Olga Z.

Eva

Dobry den, rada bych si take nechala upravit oboci metodou vlaskovani, ale kojim 4 mesicni ditko. Na internetu nachazim jen informace, ze se to pro kojici zeny nedoporucuje, ale uz se nepise proc. Jak to vydite vy? Mohla bych se k vam objednat? Dekuji Eva

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
Vidím to tak, že se to nedoporučuje z důvodu případné nepříznivé psychické reakci na aplikaci PMU ze strany maminky, což se muže odrazit na laktaci.
Poraďte se z lékařem:)
Krásný den Vám přeji,
Olga Z.

Anna

Dobrý den, děláte permanentní make up oboči, když mám ještě trochu staré tetování?

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
Ano, určitě.
Mějte se krásně,
Olga Z.

Iveta Pavlidisová

Dobrý večer, dárkový poukaz Slevomatu

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
Omlouvám se, jenom já o dárkových poukazech za 2000,–Kč od Slevomatu na moje služby zatím nic nevím:) Ale věřím, že se to brzo vyřeší.
Zdravím,
Olga Z.

Iveta Pavlidisová

Dobrý den, mám dárkový poukaz za 2000,–- Kč. Je možné použít tento poukaz na permanentní makeup obočí a korekci s tím, že zbývající částku doplatím v hotovosti? Děkuji Iveta P.

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,

Ano, je to možné.
Ale, jestli mužů zeptat, co je to za dárkový poukaz za 2000,–Kč a kde ho pořídili?

Krasný den,
Olga Z.

Ilona Vykoukalová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,jestli děláte metodou vláskování i u obočí,které nemám prakticky žádné , jen před lety klasicky tetované.

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
Ano to dělám taky a docela rada:)
Zdravím,
Olga Z.

Jana Neradová

Dobrý den,
byl by možný termin na vláskování obočí 10.10. dopoledne?
 děkuji

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
nejbližší volné terminy jsou v týdnu od 16.10 do 20.10
Krasný den,
Olga Z.

Lenka Schönherrová

Dobrý den,
uvedená cena je za 1 sezení nebo za obě? Pokud jsou vyžadovány dvě aplikace..
Děkuji
L. S.

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
V nabídce je uvedena cena za doplněni (korekci) je to 390,–
Krasný den,
Olga Z.

Anna

Dobrý den,
chci se zeptat, mám světle hnědé obočí, chtěla bych ho doplnit stejným odstínem, aby vypadalo přirozeně. Na referenčních fotkách jsem viděla vždy jen tmavé, není to tedy problém?
 Děkuji

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
Žádný problém tady není. Obočí dělám zákaznicím i s blond vlasy. Nemusíte se bát.
Zdravím,
Olga Z.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru