Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bavlněná trička pro nejlepší členy rodiny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Častý dotaz
Z.

Dobrý den,bylo by možné zvolit jinou barvu trička než je černá?Díky

PolepTO samolepky & trička

Dobry den jeste mame v nabidce bila tricka ale ty jsou pouze na eshopu www.polepto.com, jine barvy bohuzel nemame.

Častý dotaz
Eva Satorieova

Dobrý den, ráda bych koupila trička svým dětem, ale větší velikosti k dispozici nejsou? I děti bývají větší… :-) Děkuji Eva

PolepTO samolepky & trička

Dobrý den, není to problém natisknout to třeba i na pánské tričko :) velikost XS, S, M, L apod… prosím napište nám na info@polepto.com jaké velikosti s jakým potiskem jsou potřeba.

Petra Budinová

Dobrý den,objednala jsem pro babičku tričko jako dárek,ale velikost L jí byla malá.Je možné triko vyměnit za větší velikost?Děkuji za odpověď.

PolepTO samolepky & trička

Dobrý den, ano tričko je možné ve 14ti denní lhůtě rozhodně vyměnit za jinou velikost :) kontaktujte nás na info@polepto.com

Jana .

Dobrý den, chtěla bych koupit body nejlepší holčička, ale co když se (v 5/18) narodí kluk :-) ? Umožníte mi výměnu? Děkuji :-).

PolepTO samolepky & trička

Dobry den to uz bohuzel nelze po takto dlouhe dobe vymenit tričko.

Jana

Dobrý den, je možné osobně vyzvednout? Děkuji a přeji šťastný nový rok.

PolepTO samolepky & trička

Dobrý den, je možný, zavolejte nám ale předem na 732 585 447 než zboží objednáte aby jsme si u vaší objednávky ihned udělali poznámku.

Michaela

Dobrý den, mohu se zeptat do kdy tričko přijde? Potřebovala bych je co nejdříve. Děkuji.

PolepTO samolepky & trička

Dobrý den, do 3 dnů po obdržení platby.

Lucie

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda jde triko s potiskem NEJLEPŠÍ MÁMA dát na triko pánského střihu?
Děkuji za odpověď, s přáním hezkého dne,

PolepTO samolepky & trička

Dobrý den, ano lze to :) prosíme tedy o objednání klasickou cestou že na slevomatu objednáte dámské tričko s potiskem nejlepší máma a ihned po objednávce nám do emailu info@polepto.com napíšete číslo objednávky a že chcete místo dámského trička pánské.

Kateřina

Dobrý den.
Šla by prosím udělat nejlepší babička tak, aby triko bylo bílé a nápis černý?

PolepTO samolepky & trička

Dobrý den, bílou barvu trička s černým potiskem lze zakoupit bohužel pouze přímo na eshopu www.polepto.com

Alena

chybí mi potisk vnuk a vnučka. Děkuje babička.

Slevomat.cz

Dobrý den, babičko, potisky pro vnuky a vnučky tu opravdu bohužel nemáme. :( Děkuji Vám ale za hezký nápad, třeba se jednoho dne objeví. Hezký den, Tereza.

Petra Nevoralová

Dobrý den, lze sloučit objednávku z e-shopu s objednávkou trička, zde ze Slevomatu? Díky :)

PolepTO samolepky & trička

Dobrý den, ano lze to ale musíte u nás na eshopu zadat objednávku s dopravou: OSOBNÍ PŘEVZETÍ (aby byla doprava 0 kč) a do poznámky v košíku nám napsat že chcete tuto objednávku zaslat společně s tou ze slevomatu, kdyby bylo s čímkoliv potřeba pomoct kontaktujte nás na 732 585 447. Dě­kujeme :)

Jarka

Dobrý den,
chci se zeptat, trička bych chtěla objednat jako dárek k Vánocům.
Kdyby neseděli velikosti do kdy můžu vyměnit za jinou?
 Děkuji

PolepTO samolepky & trička

Dobry den, vymena velikosti je mozna pokud nam tricka odeslete zpet do 5.1.2018 :) neni tedy potreba tricka objednávat na poslední chvili ale muzete klidne ihned, huta vám nevyprsi :)

Jana

dobrý den.omlouvám se nevšimla jsem si že tam ještě máte nejlepší dcera. Ale velikost 128 není? tak mám raději vzít větší? děkuji.

PolepTO samolepky & trička

Dobrý den nemáme takže ano raději větší, je to jen drobný rozdíl, takže vemte 134 cm :)

Jana

Dobrý den.Potřebovala bych na 7leté dítě asi velikost 128 nejlepší holčička. bylo by to možné. K tomu bych vybrala ještě nějaké z nabídky.Děkuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru