Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Voňavé cukroví na váš vánoční stůl: Balíčky s osmi druhy k vyzvednutí

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 509 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marie Spiskova

Dobrý den, bylo mi možné připravit pouze 4 druhy cukroví?
Děkuji za odpověď.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
vzhledem v velkému množství objednávek není možné dělat úpravy. GPC

Sylvie

Dobrý den,
pokud dnes koupím voucher na 1kg cukroví, je stále možné ho vyzvednout 5.12?
Děkuji Sylvie

Golden Pacific Café

Dobrý den, ano.

AB

Dobrý večer,
bylo by možné vyzvednou 1 kg cukroví už v úterý dopoledne, tj. 27.11.?
Děkuji za zprávu…

Golden Pacific Café

Dobrý den, cukroví se peče k 5.12. Dříve jej nemáme k dispozici. Děkujeme za dotaz.

Renata Svobodová

Dobrý den, bylo by možné cukroví poslat poštou? Nejsem z Prahy.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
bohužel to není možné … v minulosti jsme to zkoušeli a došly drobečky … GPC

JITKA SIMLOVÁ

dobrý den ,nejde mi objednat 250+1000 /dvě krabičky/ cukroví ?podadíte děkuji moc ŠIMI

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko,
ráda Vám poradím. Nejdříve si do košíku vložte balíček cukroví 250 g (přesměruje Vás to do košíku), vrátíte se zpátky na nabídku a vyberete balíček cukroví 1000 g. (opět Vás to přesměruje do košíku) a pak už jen zadáte způsob platby a dopravy. Hezký den Jana

Jana Lorencová

Je možné cukroví zaslat poštou?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
děkujeme za váš zájem … v minulých letech jsme posílali poštou, ale došly drobečky … bohužel … GPC

Třečáková Jaroslava

Dobrý večer, jak mám prosím uplatnit kredity, provedla jsem objednávku a částka zvýhodnění kreditu se neodečetla, a mám je uplatnit do 13.11.2017.
Děkuji .
S pozdravem
Třečáková Jaroslava

Golden Pacific Café

Dobrý den,
prosím kontaktujte zákaznickou linku Slevomatu. Děkujeme. GPC

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Třečáková,

je možné, že kredity jsou omezeny pouze na určité kategorie a pro jejich uplatnění je třeba tedy vybírat nabídky pouze z této kategorie. Stav i případné omezení svých kreditů můžete sledovat po rozkliknutí ikonky svého profilu v pravém horním rohu, pod možností Kredity a následně Historie kreditů, případně v informačním emailu. Bohužel na tomto Vašem emailu nevidím nyní žádné kredity, je tedy možné, že je máte na jiné emailové adrese. Na tento Váš aktuální email jsem Vám připsala nyní
100 kreditů, za které si můžete udělat radost :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru