Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Stolní LED lampičky v moderním designu

4,5 / 5 Tutty 127 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Brandová

Dobrý den, když jsem se konečně rozhodla, že si lampičku koupím, tak varianta Swan je vyprodaná. :( Nevíte zda bude ještě dostupná, případně zda se bude akce v blízké době opakovat? Děkuji za odpověď.

Tutty

Dobrý den paní Brandová,
tato lampička je vyprodaná i u dodavatele a vypadá to, že bude k dispozici až tak v únoru 2018. Děkujeme za pochopení.
S pozdravem Jakub Kocian

Ivana Banaszkiewiczová

Dobrý den, nenajde se náhodou ještě jedna lampička Mushroom? Než jsem ji z košíku vyndala, byla pryč…:-( Děkuji a přeji hezký den! Ivana

Tutty

Dobrý den přeji,akce je prodloužena, takže jsou k prodeji další kusy lampičky Mushroom. Můžete tedy objednat znovu, pokud jste nestihla. S pozdravem Jakub Kocian

Plášilová

Pěkný den, dnes ráno 26.10.2017 jsem odeslala objednávku na dvě lampičky Mushroom a hned je zaplatila. Stále mi ale nepřišel potvrzovací email, že objednávka byla přijata.......

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Plášilová, potvrzení jsem Vám zaslal ještě jednou do e-mailu a naleznete je také ve Vašem účtu v sekci Mé objednávky. Zároveň vidím, že objednávka byla dnes již expedována. Krásný den

Tutty

Dobrý den paní Plášilová, potvrzení jsem Vám zaslal i já a díval jsem na web, že lampičky byly dnes v dopoledních hodinách (do 25h od objednání) doručeny. Snad je tedy vše v pořádku. S pozdravem Jakub Kocian

Michal Lukáč

Dobrý den, je možné tuto lampičku zapojit také do sítě ? Děkuji za odpověď

Tutty

Dobrý den přeji, SWAN je pouze s adaptérem ze sítě (je součástí balení) u lampičky MUSHROOM máte volbu – z baterie, která je v lampičce nebo také adaptérem ze sítě (také součástí balení). S pozdravem Jakub Kocian

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru