Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Balíček 3 arganových přípravků na suché a poškozené vlasy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

S.

balíček jsem cca před rokem koupila… výrobky pěkně voněly a z prvu se zdáli v pořádku… Bohužel když jsem balení dobírala, začali se projevovat problémy s vlasy, které mi to naprosto zničilo, a do dnes se mi je nepodařilo dát do pořádku!!!! Když jsem pátrala čím to je, zjistila jsem že spíš než arganové přípravky by se to mělo jmenovat silikonové přípravky, jelikož všechny součásti balíčku obsahují vysoké množství silikonu!!!
Kdybych to věděla, nikdy bych je nekoupila, jelikož silikon požkozuje vlasy a tak se mu vyhýbám, jako většina rozumných lidí. Bohužel u tého nabídky to uvedeno není, láká na arganový olej, a tak budí dojem kosmetiky založené spíše na přírodní bázi. Místo toho je jen chemická umnělina a arganový olej se spíš jen marketingový tah jak lidi nalákat. Příště si za ty pěníze raději koupím prochu čistého arganového oleje, udělám líp… Jsem výrobky maximálně zklamaná :-(

Inter Bio

Milá slečno, to je mi moc líto,ale vaše zpětná vazba po roce je velmi opožděna. Je velmi diskutabilní co Vam vlasy poničilo, vlivu muze byt velmi mnoho napr. stres, životní styl, zdravotní stav, ovzduší, psychicky stav atd. Dále pak záleží na technice úpravy,která je nejzásadnější. Tyto silikony vlas obalí, ale určitě nenici. S touto reakci jsem se jeste nesetkala. Je možné,ze Vam tato rada nevyhovuje,do­poručuji Vam ji změnit

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru