Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tři pohodové víkendové dny na Vysočině: polopenze a volný vstup do wellness

4,4 / 5 Penzion Bodlák Vysočina (mapa) 86 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michaela

Dobry den, rada bych se zeptala jestli je pokoj vybaven ručníky a zupany. Dekuji

Penzion Bodlák

Dobrý den. Každý má na pokoji připraven ručník a osušku. Župany si lidé vozí vlastní.
Krásný den.

Lenka Filipová

dobrý den,chtěla bych ternín pobytu na 3–4měsíc.Bude ještě prosím nabídka?děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý den paní Filipová.
Děkujeme za váš zájem.
V tomto týdnu budeme dávat na Slevomat nabídku právě s termíny leden – duben 2018, které si budou moci lidé kupovat pro sebe nebo pro své známé jako vánoční dárky.
Budeme se na vás těšit:-)
Krásný den.

Alena

Dobrý večer,máte prosim volno v termínu od 19.11.2017? Pro dva pokoje na 3 dny/2noci,děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý večer. Děkujeme za váš zájem. Je mi líto, ale nemáme:-(
V letošním roce je volno již pouze v termínu 1. – 3. 12. 2017.

Miloš

Dobrý den chci se zeptat kolik stojí masáž lávovými kameny a jak případně objednat.

Penzion Bodlák

Dobrý den. Masáž lávovými kameny stojí 590,– na záda a 990,– na celé tělo. Objednává se buď při příjezdu nebo mailem či telefonicky předem.
Přeji krásný večer.

Zlámalová

Dobrý večer. Máte volný termín 31.10 –2.11.2017? Děkuji Zlámalová

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za váš zájem. Je mi líto, ale nemáme. V letošním roce je volno již pouze v termínech 24. – 26. 11. 2017 nebo 1. – 3. 12. 2017.
Přeji krásný den.

Vítězslava Komárková

Dobry den,od kolika hodin je mozny nastup na pobyt?Dekuji

Penzion Bodlák

Dobrý den. Nástup na ubytování je od 12.00hodin.
S pozdravem penzion Bodlák

Josef

Dobrý den, mám zájem koupit voucher. Máte volný termín ve dnech od 17.11. – 19.11.? Není uvedeno jak zaplatit platbou přes účet, prosím o bližší info. Děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za váš zájem.
Přejete-li si platit převodem z účtu, napište nám, prosím, vaše údaje, my vám pokoj blokneme a pošlete na mail vše potřebné k platbě.
S pozdravem Penzion Bodlák

Alena

Dobrý den, nemáte prosím informaci, zda památky (zámek ve Žďáru, Zelená hora) budou v terminu 3.- 5.11. ještě otevřené? Většinou se k 31.10 zavírají.
Děkuji.

Penzion Bodlák

Dobrý den. Muzeum nové generace v zámku ve Žďáře nad Sázavou je v listopadu otevřené od 9 do 17 hodin, Zelená hora – pouze venkovní prostory a to v době 8 – 17 hodin ( 28. 10. – 7. 11. 8 – 22 hodin). S pozdravem penzion Bodlák

Miloš

Dobrý den jak mám zaplatit bankovním převodem když u tohoto pobytu to slevomat neuvádí.

Penzion Bodlák

Dobrý den, máte-li o pobyt zájem, napište nám, prosím, Vaše jméno, adresu, telefon, mailovou adresu a termín a my Vám pošleme veškeré podklady k zaplacení a termín zablokujeme. S pozdravem penzion Bodlák

Marcela

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat, jestli jsou pokoje vybaveny televizory. Podle fotek není zřejmé. Děkuji

Klára Repáčová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na voucher, který si u Vás máme v plánu koupit na 2 noci s polopenzí a neomezeným welness. Jaké termíny by nyní byly volné?
Děkuji
Repáčovi

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za váš zájem. Momentálně jsou k dispozici již pouze dva termíny uvedené na slevomatu a to víkend 3. – 5. 11. 2017 nebo 10. – 12. 11. 2017. S pozdravem penzion Bodlák

Ladislava Houdková

Dobrý den, je možné zajistit bezlepkovou stravu? Děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý den. Je mi líto, ale bezlepkovou stravu neposkytujeme. Krásný den. Penzion Bodlák

Lucie Plachá

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda jde woucher čerpat část Benefit kartou a zbytek doplatit platební kartou.
 Děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý večer. Děkujeme za váš zájem. Pro odpověď na vaši otázku se musíte obrátit na informační linku Slevomatu, neboť platba jde přímo Slevomatu. S pozdravem penzion Bodlák

Jana

Muzu u vas cerpat prispevek FKSP od zamestavatele dekuji

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za váš zájem. Ano, lze u nás čerpat příspěvek od zaměstnavatele. Penzion Bodlák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru