Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální ošetření aknózní pleti na klinice Body & Face clinique

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 39 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jaroslav Růžička

Ještě jeden dotaz mně přeci jen napadl. V případě zakoupení 3 ošetření, je nutné aby je využil jeden člověk, nebo je možné je rozložit pro 2 osoby?

Body & Face clinique

Dobrý den Jaroslave, kůra 3 ošetření platí pro jednu osobu, což je uvedeno v podmínách voucheru. To se hlavně proto, že se jedná o ideální počet ošetření pro opravdu viditelný s dlouhodobý výsledek. Pokud má někdo z vašich blízkých zájem o vyzkoušení, pak lze zakoupit jen jeden voucher. Děkuji za dotaz a přeji pěkný den, Mgr. Pavlína Blažek

Jaroslav Růžička

Dobrý den, mám akné, ale zároveň velmi citlivou pleť, hodí se toto ošetření i pro mě ?

Body & Face clinique

Dobrý den Jaroslave, ano ošetření je pro Vás vhodné. Ošetřující může v případě potřeby volit různé postupy, resp. konečné ošetření velmi zkliňujícím preparátem. Nemáte se však čeho obávat, jedná se o různé techniky čištění pleti a velmi jemných laserů. Ošetření je naprosto bezbolestné. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Lenka Záhorová

Dobrý den, je vhodné pro kluka 15 let?

Body & Face clinique

Dobrý den Lenko, ano v tomo věk ošetřujeme běžně, jen je třeba před prvním ošetřením podpis zákonného zástupce, neboť se jedná o přístrojové ošetření (ultrazvuk, laser). Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Misa

Dobry den, jak vypada plet ihned po osetreni a v nasledujicich dnech? Myslim jestli je treba cervena, loupe se atp.

Body & Face clinique

Dobrý den Míšo, pleť může být po ošetření několik hodin mísrně zarudlá ale obykle to do večera zmizí. Loupat se jistě nebude neboť součástí ošetření není chemický peeling, který nevyhovuje každému a proto jej nabízíme vždy samostatně. V podstatě se ihned po skočení ošetření můžete věnovat Vaší běžné denní činnosti. Děkuji za Váš dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Iva

Dobrý den, pokud zakoupím voucher na 3 ošetření, musí všechna proběhnout do 30.11. (platnost voucheru)?

Body & Face clinique

Dobrý den Ivo, velmi se omlouvám ale zřejmě jsem špatně zadala planost voucheru. Samozřejmě to nutné není, přijmeme Vás tak, jak Vám to bude vyhovovat. Ještě dnes se pokusím zajistit změnu termínu platnosti voucheru na konec února 2017. V indivi­duálních případech lze jeho platnost ještě prodloužit u nás na klinice. Děkuji za pochopení a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru