Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bezdrátové nabíječky, redukce či podložky pro každý den

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr

Dobrý den,
můžete mi blíže popsat jak funguje Multifunkční inteligentní Bluetooth aktivátor a lokátor?

Kupazbozi

Dobrý den, zařízení umožňuje vyhledávání sebe sama pomocí signálu v zařízení přes mobilní telefon, ovládání zařízení na dálku pomocí bluetooth a jiné funkce. Hezký den.

Pavla

Dobrý den, ačkoliv mi bylo zde v diskusi potvrzeno viz níže, že adaptér je přesně, to co potřebuji…Adaptér nefunguje ani s mobilem ani s tabletem…??

Dobrý den, potřebuji propojit Samsung Galaxy S3 Neo a flashku nebo tablet s flashkou. Co mi poradíte? Děkuji

Kupazbozi
před 17 dny
Dobrý den, k tomu je přesně určený OTG adaptér:) Hezký den.

Kupazbozi

Dobrý den, zkuste prosím nejprve zařízení s připojeným adaptérem restartovat a pokud by nezabralo nainstalujte prosím aplikaci OTG reader, která by měla zabrat, pokud ne, tak nás prosím kontaktujte na náš email a řešili bychom dále. Moc děkujeme.

Barbora Hrazdírová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se OTG adaptér zprovozní? Stačí ho jenom zastrčit do tabletu?

Kupazbozi

Dobrý den, ano většina zařízení reaguje automaticky po propojení android zařízení a usb zařízení, pokud by ne lze po připojení restartovat či stáhnout aplikaci otg reader, která pomůže tam ,kde reakce není automaticky. Hezký den.

Klaudie Holíková

Dobrý den chtěla jsem de zeptat která nabíjecí stanice je nejlepší pro IPhone X. Děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, podporováno by mělo být všemi 3 stanicemi. Hezký den.

Pavla

Dobrý den, potřebuji propojit Samsung Galaxy S3 Neo a flashku nebo tablet s flashkou. Co mi poradíte? Děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, k tomu je přesně určený OTG adaptér:) Hezký den.

Tomáš

Dobry den. Svetlo na selfie foceni funguje na ios i android?? Dekuji

Kupazbozi

Dobrý den, dobíjení se provádí pomocí kabelu, který je součástí balení a světlo lze umístit (zasunout) do otvoru místo vstupu pro sluchátka v horní části libovolného telefonu. Hezký den.

Jiří Possl

mám dotaz k tomu lokátoru bude fungovat s nokií 230 děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, bude fungovat na libovolném smartphonu, který umožňuje instalaci a používání vhodného softwaru (ten lze stáhnout pro android v českém jazyce).

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru