Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

17denní proteinová dieta KETOAKTIV®: zbavte se přebytečných kilogramů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ivi

Dobry den, cim jsou jidla prosim slazene? Dekuji

KETOAKTIV

Dobrý den, jídla jsou slazena stévií, aspartamem a xylitolem.

Petra

Dobry den,držím dietu už tři dny a jsem spokojená. Jídla jsou chutná a cítím se lépe.
Ještě jsem si přikoupila tyčinky .
Mohu je zařádit do této 17 denní diety?

Ještě jeden dotaz.
Pracuji v nepřetržitém provozu,takže 12 hodin noční a ranní.
Jak mám dietu přizpůsobit když jdu na první noční? Vstávám tak kolem 9 ráno .
 Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, netušíme jaké tyčinky jste si koupila, pokud proteinové, vhodné do proteinové diety, tedy s velmi nízkým obsahem sacharidů, potom ano. Jezte tak, jak jste zvyklá doposud. Dieta nemá žádná jiná pravidla v čase, oproti běžnému stravování. Pokud máte 12 hodin směnu, tu tyčinku si klidně přidejte, jako svačinu mezi jídly, nebo si ji rozdělte a dejte si ji po půlkách, jako dezert. Držíme palce.

Lucie Horáčková

Dobry den, v dodacich podminkach se mi objevuje dodani az za 3 tydny.. to je spravne?

KETOAKTIV

Dobrý den, doručujeme do týdne. KA

Jiřina Tomášová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli k dietě můžu pít kávu se sojovým mlékem ?

KETOAKTIV

Dobrý den, kávu můžete, mléko velmi omezeně. Do kávy si dejte jen trošku ;o). RH.

T.E.

Dobrý den, mám dotaz ohledně dopravy. Je možné balík poslat Českou poštou?
Díky za odpověď.

KETOAKTIV

Dobrý den, bohužel ne. Všechny zásilky posíláme prostřednictvím společnosti Geis. RH

Hana T.

Dobrý den, kdybych chtěla držet cyklus déle a mám si zakoupit nabídku 2×? Jak potom postupovat, 1.fázi držet 10dnů a podobně další cykly?, děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, ano, kupte si dvě nebo více balení a jednotlivé si fáze prodlužte. Při dvou balení je budete držet 2× tak dlouho. KA

J.b

Dobrý večer. Jaký je průměrný váhový úbytek při 17denním pragramu? Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, 2,5 – 5 kg. KA

Matěj

Prosím, vaše nabízená jídla z KETOAKTIVU jsou shodná s nabízenými jídly z KETOFITU ? – Byly tam také tři varianty sladká, slaná a Gurmán ??? Děkuji za odpověď.

KETOAKTIV

Dobrý den, jídla shodná nejsou. Jsou od jiného dodavatele. KA

Nikol

Dobrý den,
je možné si některé produkty z balíčku vyměnit? Jsem totiž vegetaritán – myslím tím tedy kuřecí či se slaninou za cokoliv jiného?

KETOAKTIV

Dobrý den, napište nám na info@redukcehmotnosti.cz, co potřebujete vyměnit. KA

Hela

Dobrý den – musím souhlasit s Petrou – v plánu je 5×5 proteinových sáčků v 1.fázi, 4×5 proteinových sáčků v 2. fázi a 2×7 proteinových sáčků ve 3.fázi což je skutečně 59. Na výběr je pouze sladký nebo slaný…

KETOAKTIV

Dobrý den, Helo, v plánu je skutečně na výběr.
• 1 sáček KETOAKTIV® dle vašeho výběru
(slaný nebo sladký) nebo
• 1 mléčný produkt: jogurt s 0 % tuku

petra

děkuji a omlouvám se za nepozornost

KETOAKTIV

Vůbec nic se neděje ;o). Od toho jsme tady a pokud by naše materiály byly nesrozumitelné, tak se to potřebujeme dozvědět. Držíme palce!! ;o).

petra

Dobrý den,píšete zde 17denní proteinová dieta,ale podle vašeho jídelníčku je potřeba 59 jídel.v nabídce je 49.

KETOAKTIV

Dobrý den, v první fází máte 4 jídla/ 5 dnů, ve druhé fázi 3 jídla / 5 dnů a v poslední 2 jídla/ 7 dnů. Možná jste si v jídelníčku nevšimla slova nebo. Proteinové jídlo nebo…někdy máte na výběr.

Zdenka

Dobrý den,
je toto jídlo vhodné pro bezlepek a bezmléčnou bílkovinu?
Díky Zdenka

KETOAKTIV

Dobrý den, tato jídla nejsou výrobcem označena jako bezlepková a bezlaktózová.

Vladislav Sotz

Tohle je nesmysl! Zdravý dospělý si kila navíc upraví sportem, stačí 30 minut denně. pokud nemáte 30 minut denně, máte vetší problém než pár kilo navíc :-)

A tvrdit, že 1,5 litru je dost, tak to je snad vtip :-)

KETOAKTIV

Dobrý den, to by bylo určitě přínosné, kdyby všichni lidé měli na sebe každý den alespoň 30 min. Pokud tím 1,5 l myslíte doporučený pitný režim, je to doporučení minimální. Z praxe víme, že mnoho lidí nepije ani to a je těžké je naučit, přijímat více tekutin. RH

Ivo Šmajstrla

Dobrý den, z Vašeho příspěvku je jasné, že komunikaci vůbec nerozumíte. Proto se raději nevyjadřujte k žádným dotazům, odkopete se ještě víc.

KETOAKTIV

Děkujeme za názor.

Ivo Šmajstrla

Tohle mi pripada jako vylozeny hazard se zdravim. Bohuzel to kazdy nevi, ale ketolatky jsou pro organismus toxicke a ve zvysenem mnozstvi mohou i zabit. Ano, funguji jako nouzova vyziva, primarne pro mozek. Ale taky okyseluji organismus (predevsim krev) a maji dalsi negativni ucinky.
Slevomat se dal na podporu poskozovani zdravi??

KETOAKTIV

Dobrý den, z Vašeho příspěvku je jasné, že dané problematice nerozumíte. Proto se k ní, prosím, raději nevyjadřujte. Ketonové látky vznikají v organismus zcela přirozeně v rámci půstu a jsou dokladem toho, že jsou jako zdroj energie používány mastné kyseliny ze zásobní tukové tkáně. Pokud by byla pravda, co píšete, pak by rozumná hladovka – která má dobře zdokumentované blahodárné účinky na organismus – byla hazardem s lidským zdravím.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru