Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Crossbody kabelky Tapple

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela

Dobrý den, líbí se mi hned druhá kabelka v nabídce, ale úplně se mi nezdá ten popis Hněda se šedou – kabelka je jen s jedním zipem, což je úplně jiné než všechny ostatní kabelky a je taková barevná s růžovou a modrou, že mi k tomu doopravdy ten popis nesedí. Když si jí objednám, přijedeme mi doopravdy ta co je na obrázku? děkuji za odpověď

Zavodnice.cz

Dobrý den, tato kabelka je ze zadní strany hnědá a šedý pruh je pouze ten spodní. Pokud tuto kabelku objednáte, přijde Vám opravdu tato. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Marta Németová

Dobrý den.Omylem jsem objednala špatnou barvu.Kabelku mám již zaplacenou.Je možné to změnit.Dekuji

Zavodnice.cz

Dobrý den, kontaktujte nás prosím na email info@zavodnice.cz, barvu změníme na jakou si budete přát. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Hanka Kořenářová

Dobrý den,
vejdou se do kabelky pohodlně desky velikosti A4?
Děkuji.

Zavodnice.cz

Dobrý den, bohužel ne. Kabelka by nešla zapnout. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru