Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

10 balíčků výživného sušeného masa Indiana Jerky včetně dopravy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jitka

Dobrý den, před chvíli jsem převzala od přepravce zásilku (nepoškozenou), ale i tak bylo v balení jen 9ks balíčků. Je možné to nějak reklamovat? Děkuji

Jerky Land

Dobrý den Jitko, napište mi prosím mail na marketing@jerky.cz a vše dohodneme. Děkuji, Tereza

Anna

Dobrý den, dva měsíce vyhlížím tuto akci a sotva odjedu na dovolenou tak je tady a já jí nestihnu. Budete prosím tuto akci ještě do Vánoc opakovat nebo je někde jinde možnost koupit zboží v takové super akci ? Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, tak to je vážně špatná náhoda. :( Je možné, že se ještě uvolní nějaké nezaplacené objednávky. Zda se tato objednávka bude opakovat před Vánoci však bohužel nevím. Hezký den, Tereza, Slevomat.

Václav

Dobrý den, mám stejný dotaz jako paní přede mnou, plánujete tuto akci ještě tento rok zopakovat? bohužel jsem několik dní nebyl na mailu a o tuto akci jsem přišel, moc rád bych to využil na své zimní dovolené. Děkuji za odpověď a pěkný zbytek dne.

Jerky Land

Dobrý den Václave, bohužel, letos už se tato nabídka opakovat nebude, nejspíš opět až příští rok.
Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den. Tereza.

Ivona Valová

Dobrý den,
chystáte prosím tuto nabídku ještě do konce roku?

Slevomat.cz

Dobrý den, v tuto chvíli bohužel nevím, zda se bude nabídka do konce roku opakovat. Hezký den, Tereza.

Michaela

Dobrý den,
jaké jsou termíny doručování u PPL , jsou tam možné zvolit i večerní dodání? když mi dojde sms na 15:00 hod jestli je možné napsat třeba o změnu času a termínu.
díky za odpověď

Jerky Land

Dobrý den Michaelo,

určitě to lze domluvit přímo u přepravce PPL, musíte už komunikovat přímo s ním a měli by se snažit Vám v čase vyhovět.

Děkujeme za dotaz, hezký den, Tereza.

Martina

Dobrý den, dnes mi došel balíček. Obdivuji rychlost dodání, to je na 1+, avšak z formy balení jsem neskutečně zklamaná :-( V nabídkách jsem viděla, že je dodáváno v originální krabičce, koupila jsem 3ks, jako dárky na Vánoce. Avšak forma balení taková, že je pouze izolepou slepené k sobě, mě dostala. Takže krabičky jsou naprosto nepoužitelné, což mě velice mrzí…

Jerky Land

Dobrý den Martino, mrzí nás, že Vám balení nevyhovuje :( Abychom mohli vyhovět zákazníkům a dát Jerky do akce za tuto cenu, minimalizovali jsme náklady a nebalíme už do dalších krabiček. Obvykle stejně skončí krabička v koši hned po doručení. Napadlo mě, že bychom Vám mohli vyhovět tak, že bych Vám zaslala 3 prázdné krabičky, do kterých byste si Jerky přebalila :) Šlo by to takto? Písněte mi, prosím, mail na marketing@jerky.cz a domluvíme podrobnosti. Děkuji a mějte fajn den Linda

Eva Doležalová

Dobrý den, ráda bych si jerky objednala, ale četla jsem recenze, že jim došlo jen 9 balíčků místo 10 :D :D :D co mám udělat, aby jsem dostala správný počet? :D

Jerky Land

Dobrý den paní Doležalová, ano, občas se to stane… :( Proto i v popisu akce apelujeme na to, aby zákazníci nepřebírali poškozené balíčky. Naštěstí je to jen u 1% všech objednávek a reklamaci se zákazníkem vždy řešíme k jeho spokojenosti. Hezký den Linda

Pavel Žmol

V popisu je 10 balíčků po 25g a dále se dočteme, že tuňák je po 15, tak jak to je?

Jerky Land

Dobrý den pane Žmol, moc se omlouváme, byla to tisková chyba. Indiana Jerky Tuňákové se vyrábí jen v 15g balení, všechny ostatní jsou 25g. Děkujeme za pochopení a přeji hezký den Linda

Ondrej

Dobry den,
je mozne osobni vyzvednuti, nebo jen PPL?
Dekuji za odpoved, Ondrej

Jerky Land

Dobrý den Ondřeji,
osobní odběr bohužel není možný. Dopravné je pevně započteno v koncové ceně. Děkujeme za pochopení. Linda

Pavla

Dobrý den, chci koupit jako dárek, ale oslavenec nejí ryby… Šlo by vyměnit tuňáka třeba za hovězí natural?

Jerky Land

Dobrý den Pavlo, bohužel složení balíčků změnit nelze. Toto je specifická akce se záměrem ochutnat všechny druhy. Pokud byste chtěla jiné složení, navštivte náš e-shop: www.jerky-shop.cz Děkuji a přeji vám hezký den. Linda

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru