Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Třídenní dovolená v blízkosti Adršpašských skal: polopenze i slaný bazén

4,7 / 5 Penzion U Suchánků Adršpach (mapa) 64 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Baierová

Dobrý den,chci koupit voucher rodičům jako dárek,ale termín do 15.3.2018 je krátký,šel by prodloužit termín do června 2018 děkuji za odpověd Petra

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, bohužel máme nyní v nabídce pouze vouchery na toto období do 15.3.2018.Krásný den :-)

Alena

Dobrý večer,chtěla bych se prosím zeptat.Chci pro 2 osoby na 4 noci.Mám si koupit 2 vouchry?Chtěla bych po – pa

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, ano, možnost navazovaní na sebe vouchery tu je, takže tedy by bylo potřeba zakoupit vouchery dva. S pozdravem, David

Kamila

dobrý den, prosím, kolik stupňů má vnitřní bazén? Děkuji, Kamila

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, vnitřní bazén má teplotu 24 °C. Přeji krásný den. Sára

Julie Michalicová

Dobrý večer. Je možné koupit si vouchr 2× a druhý použít na prodloužení pobytu?
Děkuji.
Hezký večer Michalicová

Slevomat.cz

Dobrý den, Julie, určitě si můžete zakoupit dva vouchery a svůj pobyt si v penzionu U Suchánků prodloužit :) Krásný den přeje Sára

Jana Máchová

Dobrý den chci se zeptat zda k vám do penzionu mohou domaci mazlíčci. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, možné to je s příplatkem 100 Kč/noc. Pěkný den

Hana V.

Nemám ani tak dotaz jako připomínku.Proč nelze pobyty násobit?Pokud někdo jede z daleka,tak 2 noci jsou málo.To se mu nevyplatí a při doplatku na místě přijde o veškeré výhody,které nabízíte.
H. V.

Penzion U Suchánků

To se zeptejte na slevomatu. Na místě by se doplatila část z ceny na slevomatu. P.J.

Monika Kadlecova

Dobry den,chtela bych si objednat pobyt,ale voucher je jen pro dve osoby a my bychom chteli jet se dvema detma,mame si koupit dva vouchry a je na deti nejaka sleva?

Penzion U Suchánků

Dobrý den,
Nevím, kolik je dětem roků. Je li jim do 10 let, platí dle ceníku.

Jindrich Matějka

Ted jsem zapaltil ale chtel jsem pobyt az po novem roce a koukam ze mi byl podstrcen pobyt do 15.11. To neni feer

Slevomat.cz

Dobrý den, Jindřichu, napište nám co nejdříve na vip.podpora@slevomat.cz a podívám se na to jak Vám můžeme pomoci. Pěkný den

Michaela Babidoričová

Dobrý den, chtěla bych tento pobyt objednat. Mame synka a v době pobytu mu bude 1,5 roku. Jak je to případne s postýlkou a stravou? Popřípadě cenou? Děkuji. B.

Penzion U Suchánků

Dobrý den,
Děti do 2 let neplatí. Postýlku zde máme.
Stravu bychom taky vymysleli.

Tereza Bláhová

Dobrý den,
ráda bych tento pobyt objednala rodičům, a chtěl jsem se zeptat, jestli je možné termén prodloužit – aby místo 2 nocí byly 3 noci. Díky předem za odpověď, s pozdravem Tereza Bláhová

Penzion U Suchánků

Možné by to bylo, ale vouchery jsou na 2 noci. Takže noc by se doplatila na místě.

Jana Škrobáková

Každá nabídka mívá hodnocení jak byli návštěvníci spokojeni,co se jim líbilo,případně s čím nebyli spokojeni
Dotaz je snad jasný, ráda bych si udělala úsudek právě podle vyjádření histů

Penzion U Suchánků

Dobrý den,
Akce se spustila 16.10., proto nejsou ještě žádná hodnocení.

Eva Uhrová

Dobrý den,můžeme mít sebou i psa NO?Děkuji,Eva

Penzion U Suchánků

Dobrý den,
Pejska mít můžete.
Pavel Jiran

Jana Škrobáková

Dobrý den, chybí mi jakékoli hodnocení zákazníků
 Děkuji

Penzion U Suchánků

Dobrý den,
Jaké hodnocení myslíte?
Pavel Jiran

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru