Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šetrná laserová operace očí v Očním centrum Dr. Rau

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Mám dotaz vrozená tupozrakost lze také?

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, bohužel ne..

Gabriela

Je mi 60 let a tak brýle na dalekozrakost využívam plně a na krátkozrakost, telka, divadlo a biograf.Chtěla bych se plně zbavit brýlích, byl by zákrok doživotní garancí? 😎

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, ve vašem případě by byla vhodná výměna čočky nebo laserová metoda Isovize. Přesně lze odpovědět až po provedeném odborném vyšetření.

Alice Kolocova

Mam problem se ctenim.49let.je vhodny leiser pro me.dekuji.A.K.

Oční centrum Dr. Rau

Důležité jak jak dlouho máte tyto problémy, zda to není způsobeno vetchozrakosti. I tak to lze řešit laserem, ne však touto metodou.

Oční centrum Dr. Rau

Důležité jak jak dlouho máte tyto problémy, zda to není způsobeno vetchozrakosti. I tak to lze řešit laserem, ne však touto metodou.

Oční centrum Dr. Rau

Důležité jak jak dlouho máte tyto problémy, zda to není způsobeno vetchozrakosti. I tak to lze řešit laserem, ne však touto metodou.

Oční centrum Dr. Rau

Důležité jak jak dlouho máte tyto problémy, zda to není způsobeno vetchozrakosti. I tak to lze řešit laserem, ne však touto metodou.

Kotanová Lada

Dobry den chci se zeptat mam dioptrie 1.5 na čteni a na dalku mam take 1.5 dioptrie je pro mě vhodná vaše operace je mi 47 roků děkuji

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, ve vašem případě je již pravděpodobně zhoršené vidění do blízka způsobeno vetchozrakosti způsobenou věkem. Tato metoda by řešila pouze vidění do dálky. Pro vás by byla vhodná nová metoda Isovize, která z odstraní oba vaše problémy..

Bozena

Dobry den muze mit tu operaci nekdo kdo ma zeleny zakal s vysokym ocnim tlakem ?

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, přesně lze odpovědět až po provedeném odborném vyšetření. Obecně glaukom není kontraindikace této operace.

Monika

Dobrý den, je nějaká horní hranice? Je mi 49 let a problémy se čtením nemám.
 Děkuji

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, ano lze . Nicméně je nutné odborné vyšetření, potom lze odpovědět přesně

Alena Vondrová

Omlouvám se, myslela jsem horní hranici. Je mi 44 let. :-)
Děkuji.

Oční centrum Dr. Rau

Operaci pochopitelně lze udělat, pokud však již máte i problémy se čtením, byla by pro Vás vhodná spíše metoda Isovize nabo Monovize. Přesně lze odpovědět po provedeném odborném vyšetření. Hezký den OC Dr. Rau…

Alena Vondrová

Jaké je věkové omezení pro operaci?

Oční centrum Dr. Rau

Od 18 let …důležité je,aby byla vada ustálena..

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru