Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

V milé společnosti: káva s dezertem v kočičí kavárně pro 1 nebo 2 osoby

4,9 / 5 Čauky Mňauky Cafe Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 307 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Sara

Dobry den, chtela bych koupit jako darek. Jako dort uvadite parizan nebo cokomalinu. Jiny dort vybrat neni moznost?

Čauky Mňauky Cafe

Dobrý den, momentálně je v rámci voucheru v nabídce čokomalina a pařížan jsme nahradili z provozních důvodů dortem Sacher. Nechceme aby se takové výměny staly pravidlem, ale při návštěvě je možno se domluvit na jiném dortu, který prodáváme za stejnou cenu, např. limetka, jablečný s karamelem, mrkvový aj. Pěkný den, Dagmar Milatová

Adel

Dobrý den, ráda bych poukaz věnovala jako dárek, je možné rovnou doplatit příchuť do kávy, ať už to obdarovaná má se vším všudy? Děkuji :)

Čauky Mňauky Cafe

Dobrý den, pokud máte dárkový poukaz koupený (nebo hodláte jej koupit) přes Slevomat, tak platíte jim a ne nám. Dokoupit příchuť by šlo doplacením u nás v kavárně (třeba předem), ale nevím jak bychom pak poznali z voucheru, že je to ten s doplacenou příchutí. Jediná možnost, která mě napadá, že byste se s poukazem stavila u nás a my si na něj (vhodně, aby nenarušil estetiku dárku) poznačili dokoupení příchutě. Napadá Vás lepší možnost? S pozdravem Dagmar Milatová, kavárnice

Alena Kašovská

Dobrý den,včera jsem si zakoupila voucher do kočičí kavárny a chtěla jsem se zeptat zda je možno tuto objednávku zrušit.zaplacen ještě není.radeji bych si koupila voucher tento s dezertem.dekuji Kašovská

Čauky Mňauky Cafe

Dobrý den, paní Kašovská, tím že voucher nezaplatíte v termínu – tuším, že 7 dní, automaticky se objednávka zruší. Pěkný den!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru