Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Halloween 28. října v německém Legolandu: doprava i vstup na atrakce

4,7 / 5 CK2 Německo (mapa) 48 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martin

Dobrý den, odjezd je v pátek 27.10 ? A kde je nástupní místo v Praze ? Diky

CK2

Dobrý den, Martine, odjezd z Prahy je v sobotu 28. 10. v 03:00 hod. od hotelu Diplomat na Praze 6. S pozdravem, kolektiv Cestovní kanceláře CK2.

maria

Hello, we would like to go from Prague to Legoland with my son, can we go in 30, 31 october? maybe 1–2 november?

CK2

Hello, Maria, we are so sorry, but the last term of the year 2017 is 28th October. Best regards, CK2

Gita

Dobry den, vcera jsem koupila na slevomatu 3 zajezdy do Legolandu na 28.9.2017, ale na strankach ck2 mne to nepusti vyplnit slevove kody, a pise, ze je zajezd na dany termin vyprodany! Co s tim??? Vrati mi penize??

Miroslava Šlejmarová

Pokud zakoupim voucher a již nebude ve vybraný termín místo, vrací se peníze?děkuji Šlejmarová

CK2

Dobrý den, Miroslavo, pokud bude zakoupený termín již obsazen a nebude se Vám hodit žádný z dalších termínů, tak je samozřejmě možné zažádat o vrácení zaplacené částky. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru