Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

2hodinová plavba s rautem a nápojem pro dva – i poukazy v originálním balení

4,4 / 5 Plavby Prahou Praha - Staré Město  (mapa) 1 799 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kněbort

Dobrý den, je plavba i 30.12.17 v od­poledních hodinách.Děkuji

Plavby Prahou

Dobrý den,
bohužel nemohu do 01/01 2018 noc nabídnout. Lodě mají své kapacity zcela naplněny.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Boďa Vodní

Dobrý den když dnes koupím stihnete mi voucher poslat do Vanoc? Platba přes účet v odpoledních hodinách.. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud zaplatíte online kartou, tak to voucher možná stihne. Převodem už ale ne. Hezký den, Tereza.

Vankova Jana

Dobrý den, kde mám najít kód Slevomatu? děkuji Vankova

Plavby Prahou

Dobrý den, máte-li na mysli kod potřebný pro rezervaci, kliknete v podmínkách uplatnění na modře zvýtazněné slovo „formulář“.
Děkuji a přeji hezký den.
Petra Hanušová.

Kamila

Dobrý den, lze na loď vzít i dvě čivavy? Děkuji. S pozdravem, Kamila

Plavby Prahou

Dobrý den, poprvdě nedoporučuji. obyčejně se setkáváme s nepochopením u dalších cestujících. Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Blanka Králová

Prosím lze platit poukazy Sodexo? Pokud ano, jakým způsobem. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, poukazy Sodexo lze platit jen v určitých kategorií produktů. Přesné informace a postup najdete v naší online Cafeterii – https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, Tereza.

Lucka

Dobrý den mohu se zeptat kde konci plavba lodí?

Plavby Prahou

Dobrý večer, plavba začíná i končí na stejném místě. Pod hotelem Intercontinental u Čechova mostu.
Petra Hanušová.

Michaela

Dobrý den, kdybych to koupila jako dárek dnes, kdy nejdříve bych si to mohla vyzvednout? Děkuji za odpověď.

Plavby Prahou

Dobrý den,
pokud nám pošlete kod a pin dnes, vyzvenout bude možné v úterý.
Děkuji a přeji hezký veer.
Petra Hanušová.

Kamila

Dobrý večer, zakoupila jsem si u Vás 10.12.2017 dárek-splnit si přání-Ježíškova vnoučata-na elektrický vozík a stále mi nic nepřišlo na e-mail. Peníze jsem poslala hned co jsem objednala. Den poté, jsem objednávala plavbu s rautem pro 2 a také mě nedošlo nic na e-mail. Nevím jak o víkendech, ale myslíte, že v pondělí nějaká potvrzení s voucherama přijdou? Předem děkuji za odpověď, Kamila.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, vouchery Vám byly zaslány na e-mail již 12. a 13.12., nicméně Vám je zašlu ještě jednou na Váš e-mail. Zkontrolujte tedy poštu a radši mrkněte i do spamu nebo nevyžádané pošty :-) hezký den přeje Anička

Barbora Ježková

Dobry den, bude nejaka plavba i 20.1. 2018? Dekuji za odpoved.

Vendula Kaválková

Dobrý večer, včera jsem si objednala plavbu pro 2 za 1092. Píše se, abych platbu převodem uhradila nejdéle do 16.12. Včera jsem již platbu uhradila, ale co vidím, tak vám bohužel platba asi ještě nepřišla, zítra je Sobota 16.12. a obávám se, že to nestihne přijít ani do zítřka. Mohu poprosit o nějaké prodloužení? Klidně zašlu někam i potvrzení, že jsem platbu již uhradila včera. Děkuji předem za odpověď :-)

Slevomat.cz

Dobrý Vendulo, vidím, že Vám voucher již dorazil. Platba převodem se přes víkend neposílá, pokud jste tedy platila ve čtvrtek/pátek, tak je možné, že dorazí až v pondělí. Hezký den, Tereza.

Adéla

Dobrý den,
pořádáte plavby i v sobotu? Dekuji

Plavby Prahou

Dobrý večer,
termíny jsou různé.
Nelze říci, že jsou plavby ve všední dny nebo o víkendu.
Více než soboty bývají v nabídce neděle.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Lucie Folprechtova

Dobrý den nejde mi uplatnit slevový poukaz od sledovat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, jaký slevový poukaz máte na mysli? :) Nabízíme spoustu cest jak si ještě zlevnit nabídku z naší strany,. jedna z nich je například výhrou kreditů v kole štěstí, či v adventním kalendáři. Dále rozdáváme dárky v podobě kreditů jako pozornost z naší strany například v den narozenin zákazníka atp. Avšak některé kredity jsou určené přímo pro vybranou kategorii (například kredity „lyžování“ – můžete uplatnit u pobytů na horách, „zdraví a krása“ pak můžete použít na masáže atd.). Pokud je má odpověď ale stále mimo mísu (s problémem se setkáváte jinde), prosím napište mi do odpovědi kde přesně Vám to zlobí a já se pokusím problém odstranit :) Hezký den, Tomáš.

Simona

Dobrý den,

máte ještě volno v termínu 16.12.?

Plavby Prahou

Dobrý večer,
dvě místa by tu ještě byla.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Michaela

Dobrý den,

Mohu se zeptat, jaká je kvalita teplého bufetu? Zda jsou jídla dovážena z nějaké restaurace? Dekuji

Plavby Prahou

Dobrý večer, v rámci této akce se podává raut číslo jedna, jehož složení naleznete na našem webu. Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Maria

The 20th of December or 22 ? Do you have a cruise on this days ?

Plavby Prahou

20/12 19–21,00.

Martina

Dobry den,
prosim o informaci, kdyz si objednam voucher bez darkoveho baleni, znamena to, ze mi pak po zaplaceni prijde na email a veskere info k tomu?

Plavby Prahou

Dobrý den, pokud máte voucher bez dárkového balení, postačí jej vyměnit za kod a pin pro rezervaci.
Lze tak učinit kdykoli v období platnosti voucheru. Jen je nutno si poznamenat link, který naleznete v popisu akce.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Maria

Hello . We are coming to Prague on 20 December till 24 .
In what day we can do the cruise ?

Plavby Prahou

Hello Maria, we can offer: 21/12 7–9 pm.
Kind regards,
 Petra.

Lenka Daníčková

Dobrý den, koupila jsem poukazy v darkovém balení, kde se mám domluvit na poslání a je možné poslat dve balení truhlicek za jedno poštovné? Nebo je možné vyzvednutí přímo na lodi i v odpoledních hodinách po domluvě? Dekuji

Plavby Prahou

Dobrý den,
je potřeba postupovat přesně podle popisu v textu akce. Nejprve vyměňte vouchry ze Slevomatu za kod a pin. Obratem Vám přijdou veškeré informace. Každopádně lze vyzvenout na lodi po předchozí domluvě konkrétního času. Děkuji a přeji hezký den.
Petra Hanušová.

Annie Lee

Can I make reservation for December 18th dinner for 2 people?

Plavby Prahou

Dear Annie,
on 18/12 2017 we can offer the dinner cruise at 7 pm.
Kind regards,
 Petra.

Martin Vančík

Je plánována plavba na sobotní večer 09.12.2017, děkuji.

Plavby Prahou

Dobrý večer, 09/12 bohužel v nabídce není. Nejblíže je 11/12 19–21,00 hod. Děkuji a přeji hezký den, Petra Hanušová.

Alena Vítová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda plujete 17. 1 nebo 18.1. ( 19.1. ). Děkuji A.

Plavby Prahou

Dobrý večer,
termíny na leden nejsou ještě známy. Zatím nemohu dát relevantní odpověď. Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Viktoriia

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je tam volno 10.12? Děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Dobrý večer,
10/12 bohužel v nabídce není.
Nejblíže je 11/12 19–21,00 hod.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Masha Kuprianov

Hello .
Can I close the deal on 20 on December ?

Masha Kuprianov

Hello .
I wanted to know what is included in this package ?
I want to go on a cruise on 22th of December , in what time it departs ?
What is included in the dinner for two ?

Plavby Prahou

Dear Masha.
Unfortunately, the date 22–12–2017 will not be offered.
Have a nice evening.
Petra Hanušová.

Michaela

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je tam volno 13. nebo 14.12.? Děkuji za odpověď.

Plavby Prahou

Dobrý večer, v nabídce je 14.12. v čase 19–21.00 hod.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Petronela Žuffová

Dobrý deň, máte voľný termín 28–29.12. 2017 ? Ďakujem veľmi pekne :)

Plavby Prahou

Dobrý večer, v tomto rozmezí bohužel voucher nelze čerpat.
Děkuji a přeji hezký večer.
Petra Hanušová.

Marek

Dobrý den nez voucher koupím potreboval bych vědět zda máte volno 15.12 či 16.12. Děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Dobrý večer,
v nabídce je 16/12 19–21,00 hod.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Adéla Svobodová

Dobrý den, chtěla bych tento zážitek darovat k Vánocům v dárkovém balení. Chápu dobře, že si poté obdarováný zarezervuje termín sám?

Plavby Prahou

Dobrý večer,
ano, přesně tak. Než poukaz darujete, prosím proveďte výměnu za vstupní kod do rezervačního systému, aby obdarovaný nemusel složitě tento kod dohledávat.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Plavby Prahou

Dobrý večer,
ano, přesně tak. Než poukaz darujete, prosím proveďte výměnu za vstupní kod do rezervačního systému, aby obdarovaný nemusel složitě tento kod dohledávat.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

pohunkova55@seznam.cz

Dobrý den , je možné objednat termín 6.12 nebo 7.12 2017 večer. Děkuji Pohunkova

Plavby Prahou

Dobrý večer,
ano, 6/12 je v nabídce 18–20.00.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Žaneta Kantorová

Dobry den kdyz je jeden voucher pro dve osoby a chtela bych jit jeste se synem tak si mam koupit dalsi? Dekuji Kantorova

Plavby Prahou

Dobrý večer, sleva se na děti nevztahuje. Pokud chcete dokoupit dětskou vstupenku, lze tak učinit v našem e shopu, nebo je opravdu nutno koupit další voucher.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Luky

Dobrý deˇm,
chcem sa opýtať, či bude nejaký termín na 15.-16.12.2017? Zatiaľ nevidím žiaden.
Ďakujem.

Plavby Prahou

Dobrý den,
v nabídce je 16/12 v čase 19–21,00 hod.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Светлана Лейчук

Dobrý den. Chceme koupit . Je možné od 2 ledna 2018?

Plavby Prahou

Dobrý den,
ano, od ledna budou již další termíny v nabídce.
Děkuji apřeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Petra Hamerlová

dobrý den,chtěla bych poukaz pro čtyři dospělí a dvě děti 1rok a 15let.kolik bych doplácela.děkuji

Plavby Prahou

Dobrý den,
poukazy lze využít jak pro děti tak dospělé. Děti do 3 let jsou ovšem zdarma, bez nároku na vlastní místo a servis.
Děti jsou dále akceptovány ve věku 3–12 let. V toto případě se tedy domnívám, že je pro Vás výhodné koupit dva poukazy pře Slevomat, než jednoho dospělého doplácet v našem e shopu. Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Blanka Mervartová

Dobrý den, poukaz je pro sestru, která žije v Německu, jak dlouho předem se musí člověk objednat, aby se na loď dostal? Stačí tak týden? Pokud chci voucher jako pergamenový list, jak ho mám objednat? S příplatkem? Dě­kuji

Plavby Prahou

Dobrý den, termíny jsou vždy vypisovány na daný , po každém 15. pak na následující měsíc. Rozhodně nenechávejte rezervaci na poslední chvíli, termíny bývají hodně obsazené. Pokud si přejete dárkové balení, uhraďte pokaz včetně dárkového balení. Po výměně za potřebý kod a pin Vám přijdou veškeré podrobné informace. Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Jitka Fantová

Dobrý den, prosím o informaci, kolik se připlácí za děti 2 a 5 let, děkuji

Plavby Prahou

Dobrý den, dětské vstupenky lze koupit v našem online shopu na webových stránkách.
http://www.plavby-vltava.cz/darkove-poukazy
Děkuji a přeji hezký den.
Petra Hanušová.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru