Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Lehké, ekologické a nepromokavé kabelky s barevným potiskem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Barbora Petříkova

Dobrý den když objednam stihne dojít do vánoc moc děkuji

Vysněné kabelky

Dobrý den,
do Ježíška je 11 dnů, z toho 4 dny víkendu. Neslibuji, ale uděláme pro to vše.
Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena

Miloslav Zájeda

Dobrý den, co je na těchto kabelkách ekologického? Děkuji za podrobnou odpověď.

Vysněné kabelky

Dobrý den,
materiál na tašky je vyrobený z recyklovaného plastu. Proto EKO.
Magdalena

Lenka Sněhotova

Dobrý den,nebudete přidávat do nabídky kabelku s dvěma kočkama? ( na obrázku) Děkuji Sněhotova

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Lenko,
je mi líto, ale zatím neplánujeme.
Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena

Eva

Dobrý den,
je potisk na obou stranách kabelky, nebo jen na jedné? Děkuji.

Vysněné kabelky

Dobrý den,
potisk na kabelce šopovka přes rameno je jen z jedné lícní strany. Zadní strana je černá.
Krásný den, Magdalena

Martina Kučerová

Dobrý den,
vaše kabelky se mi moc líbí, už jednu mám doma. Ale chtěla jsem se zeptat, koupila jsem ji před dvěma lety, vnitřek byl také z netkané textilie, která se mi celá potrhala a nakonec utrhla úplně pod zipem,jestli je vnitřek je ze stále stejného materiálu.Děkuji za odpověď.

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Martino,
je mi líto, ale nevím o jakou tašku se konkrétně jedná. Píšete, že je to netkaný materiál, ale na Slevomatu žádnou takovou nenabízíme, která má i podšívku. Z netkaného materiálu zde máme tento model: ID 1166592 Prostorné ekologické kabelky s potiskem. Jinak je to vše z tkaného materiálu, něco jako „kočárkovina“. Pokud máte nějaký defekt či dotaz, napište mi prosím na email info@vysnenekabelky.cz. Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena

Lenka

Dobry den, má kabelka zip? A druha kapsa je z venku na zip? nebo uvnitř velke, dekuji

Vysněné kabelky

Dobrý den,
kabelka šopovka přes rameno se zapíná na zip. Je vypodšívkovaná, a uvnitř je všitá malá kapsička.
Krásný den, Magdalena

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru