Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bachovy květové esence se Somavedicovou vodou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina Janečková

Dobrý den, mohou kapky mít nějaké vedlejší účinky? Například ja mám hypothyreozu a problémy se žlučníkem, nemůžou mi kapky uškodit? Díky za odpověď

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den kapky nemají vedlejší účinky,

M

Dobrý den,
mám už kapky koupené a uvažuji o koupi dalších, ale nerozumím tomu, proč zde v popisu nabídky uvádíte trvanlivost kapek 90 dní od otevření lahvičky, ale na kapkách, které mi od vás přišly je 90 dní od míchání, což je teda velký rozdíl. Jak to mám tedy chápat?

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den kapky mají životnost 9O dní od přípravy, pokud chcete kapky užívat za rok a déle, tak je nebude zalévat vodou pouze alkoholem ke konzervaci. Následně si je po ředíte před užívání, bude stačit čistá pramenitá voda neperlivá – kojenecká.

Jan

Dobrý den, můžete mě vysvětlit o jakou slevu se tady jedná? Na stránce http://www.bicomterapie.cz je hned odkaz na Bachovy esence http://bachovyesence.info. Kde toto zboží prodáváte za 199,– tomu nějak nerozumím.

Life Style & Bicomterapie

Dobrý večer, během dnešního odpoledne došlo k interní chybě při správě e-shopu, během práce našeho aministrátora se na 30 minut chybně zobrazily ceny. Omlouváme a děkujeme za pochopení.

Lenny Tremlová

Dobry den,ted nechapu dávkovani. Kapu 4× denne 4kapky a ted ctu redit s vodou? Muzete mi to prosim vysvetlit? Dekuji Tremlova

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den, kapky kapete 4 kapky 4 x denně, kapky už neředíte, už jsou připraveny k dávkování.

tereza

dobrý den, píštete, že je vhodné kombinovat max. 7 essencí, ale například kapky na učení nebo vyčerpanost osbahují 8 jednotlivých essencí- to ničemu nevadí? děkuji za odpověď

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den to nevadí, jde o to, že není vhodné kombinovat více kombinací dohromady, např 21 esencí, vždy je potřeba začít – identifikovat problém, zátěž a tu odstranit – začít eliminovat, následně uvidíte, že hodně problému se začne odbourávat samo.
Např. kombinace Vztek- mám vzteklého manžela. Co když ale manžel je vyčerpán, unaven a má nízkou sebedůvěru???
Vždy se prosím zamyslete co vše je za tím, a teprve potom volte tu pravou kombinaci esencí. Děkujeme.

M

A jaké je maximální denní dávkování?

Life Style & Bicomterapie

4 × 4 kapky/ den

M

Dobrý den,
uvádíte, že lze použít maximálně 7 esencí najednou. Chápu správně, že mohu zkombinovat v jedné nádobě z vodou třeba tři esence (konkrétně: bolest hlavy + učení + štíhlá linie)?

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den jedna lahvička obsahuje max 7 esencí, které slouží např. Strach, bolest hlavy, učení, doporučujeme nekombinovat dané kombinace esencí.

Janinka Čejková

Dobrý den, mám 3 letého synka který se dožaduje kojení, popravdě už je mi to nepříjemné( mazlim se s ním ráda) navíc odmítá chodit na velkou na záchod, říká že hi to bolí, ale s plinkou to zvládá bravurně. Pořadí té mi které kapičky objednat? Děkuji. :)

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den kontaktujte nás na tel: 777307555 rádi vám poradíme.

Lenny Tremlová

Muzu kombinovat na nervozitu a hubnuti? Nebo mesic tak a dalsi zase jiny? Dekuji Lenka

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den doporučuji začít nervozitou a následně hubnutí. Nejdříve řešte co vás nejvíce trápí.

Růžena Drebitková

Dobrý den,nepoperou se takzvaně kapky s některými léky,které užívám?

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den vždy záleží co užíváte, doporučujeme konzultaci s lékařem.

Lucie

Dobrý den,

jak dlouho je nutno kapky užívat pro dosažení účinnosti?

 Děkuji

Life Style & Bicomterapie

Dobrý večer, to bohužel nikdo neví, obvykle se stav mění během týdne. Vždy záleží co se zrovna řeší za problém.
Za nás ke změně – k projevu účinku kapek dochází během 72 hodin.

Martina

Dobrý den, mohu esence užívat v těhotenství ? Děkuji

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den ano mohou

Edita

Dobry den.
Muzu dat kapky Zarlivost kocce?
Dekuji za odpoved.

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den – ano

Monika

Dobrý den,můžu užívat 2 směsi naráz?Např.i na vtek i na spánek ?
 Děkuji

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den nedoporučujeme kombinovat esence

Lucie Ventluková

Dobrý den takže když si vyberu lahvičku přímo na spánek, když mi malá spí neklidně že se večer budí a dělá scény že nakonec skončí u nás v ložnici ( z ničeho nic do teď spala u sebe krásně) tak dostanu už hotovou namíchanou lahvičku? A může to 2,5 letá dcerka? Jaké je pro ní dávkování?

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den ano může užívat 4 kapky / 4 x za den

Radka

Dobrý den. Jak je to prosím s dávkováním? Úplně nerozumím této větě.

Naplňte lahvičku vodou a přidejte po dvou kapkách vámi vybrané esence.

Jakou lahvičku? Jakože to mám kapat do vody? Nebo lahvičku co dostanu mám doplnit vodou?

Děkuju za odpověď

Life Style & Bicomterapie

Krabička je originál podle které se kapky můžete připravit doma, pokud máte sadu kapek – jednotlivé esence 38 bylin. Jinak dávkování máte uvedeno na lahvičce. Kapky dostáváte již hotové.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru