Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Baletní představení Louskáček – krásná klasika pro malé i velké

4,5 / 5 Agency Artistic International Praha - Nové Město  (mapa) 2 990 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Blanka Spalena

dobry den, je mozne mit kod pouze v telefonu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, pro rychlejší odbavení je lepší mít voucher vytisknutý. Hezký den Janča

Anaha Gerel

dobry den, muzu se zeptat? mohla bych objednat 29.12 jednu misto, zatim nemam penize na uctu , banka se otevira v 27.12, takze muzu platit az v 27.12. Opravdu Vas poprosim a dekuju, krasny svatky :)

Agency Artistic International

Dobrý den Anaha Gerel, pokud bude ještě možnost místo zakoupit přes Slevomat, tak potom asi doporučuji hradit vstupenky formou. aby vám přišly co nejdříve. Hezký den přeji.

Terka K

Dobrý den,
Je prosím možná změna data představení zakoupeného voucheru? Obdarovávaná osoba se bohužel v datum konání nemůže dostavit.
Mockrát děkuji za odpověď a pěkný den

Agency Artistic International

Dobrý den Terezko, určitě budeme vstřícní a termín Vám vyměníme. Doporučuji to řešit co nejdříve a poprosím o poslání vašich voucherů a případně i míst pokud se jednalo o sekci A, napište již i náhradní termín, který by Vám vyhovoval.
Termíny představení najdete také na stránkách divadla Hybernia www.hybernia.eu

Petra

Dobry den, je mozne nekde videt zasedaci poradek ? Abychom si mohli lepe vybrat mista. Dekuji za odpoved.

Agency Artistic International

Dobrý den,

zavolejte si na linku a informace Vám řekneme telefonicky!

Agency Artistic International

Dobrý den paní Petro, pouze u sekce A se místa rezervují na řadu a sedadlo, řadu si můžete vybrat v možnostech prodeje na slevomatu, místo konkrétní je třeba si rezervovat u nás u produkce, pokud kupujete sekci B nebo C je to otevřené sezení a tam si vybíráte přímo v té dané sekci. Takže pokud chcete vědět jaké by jste měla místo konkrétní platí pouze u sekce A, je třeba nás kontaktovat na tel.: +420 224 224 7­06 nebo e-mailem aai-concert@aai-concert.cz. Hezký den

Michal Šubr

Nechápu proč je zde pořád možnost si objednat telefonikcky místa, již to není možné. Prý lidé lžou a ještě k tomu pán poměrně nepřijemný. Jsem poměrně rozladěný, připadal jsem si jak když si koupim podřadnou věc a oni milostivě mi dají místo. Takže jsem to zaslal emailem a budu čekat(((

Agency Artistic International

Dobrý den,
bohužel to opravdu už telefonicky nejde…je to z preventivních rezervačních důvodů, aby opravdu každý dostal svá místa. bohužel se nám stalo, že nám klient tvrdil, že má lístky do třetí řady, udělala jsme mu rezervaci a nakonec se ukázalo že je neměl a klienti kteří ty lístky měli pak jsou rozladění.
Opravdu je toto kvůli tomu, aby každý dostal svá zakoupená místa.
Tak se na nás nezlobte!
Budete mít aspoň jistotu, že máte každý svá zakoupená místa.

Veronika

Dobrý den,asi před 3 týdny jsem zakoupila 3 lístky na představení Louskáček 27.12. od 17:00 na hlavní balkon. Dnes jsem našla v nabídce i lístky do 1 řady. Je možné doplatit rozdíl v ceně a lístky vyměnit? děkuji za odpověď. Veronika V.

Agency Artistic International

Dobrý den,

obraťte se prosím na zodpovědnou osobu na Slevomatu s tímto dotazem.

Petra

Dobry den, radi bychom sli na predstaveni s detmi a chci se zeptat zda je v prvni rade dostatecne videt a rada neni soubezne s jevistem. Dekuji

Agency Artistic International

Dobrý den,
první řada je hned u jeviště.
S pozdravem
 AAI

Dana K

Dobrý den,
nabila jsem si rychle kredity kvuli predstaveni baletu Louskacek a nez se to stihlo nacist tak az u placeni bylo najednou na 23.12. od 14 vyprodáno. Ráda bych se zeptala jestli ještě nějaká místa na toto datum nebudu?
Děkuji.

Agency Artistic International

Dobrý den,

ano budeme ještě pár míst přidávat.
Prosím kontrolujte stránky.

P. Houfková

Dobrý den,
mám možnost získat příspěvek na kulturu od zaměstnavatele , ale potřebuji platit přes fakturu a uvést do ní konkrétní údaje stanovené mým zaměstnavatelem, je to u vás možné? Nestane se, pokud převod peněz potrvá nějaký čas, že již místa nebudou?
Děkuji Houfková

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden.
Hezký den, Slevomat

Magda

Chtěla jsem se zeptat, je nějaká jistota, že po zakoupení dvou voucherů budeme sedět vedle sebe? Doporučujete telefonicky ověřit? Děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den, ano.
lepší je ověření po emailu nebo telefonicky.

Jitka Öztekin

Dobry den,

mam zajem o 3 vstupenky na 24.12. Sektor A 3. rada. Kdyz se ale divam na stranky divadla tato rada je obsazena a vubec cely sektor A. Jak to tedy mam chapat? Zakoupenim voucheru mam zaruku toho, ze budeme v sektoru A ve 3. rade sedet ci ne? Dekuji.

Agency Artistic International

Dobrý den,

na divadle Hybernia místa nevidíte protože jsou blokována pro klienty Slevomatu.

Alena M.

Dobrý den, k obsazení mi tedy nic nenapíšete? Ptala jsem se před 8 dny. Budou to nějací umělci, kteří vystupují v Labutím jezeře (to byli prvotřídní tanečníci), nebo někdo úplně jiný, neznámý? Děkuji.

Agency Artistic International

Dobrý den,
v našich představeních tančí umělci z předních českých baletních scén.

Agency Artistic International

Váš dotaz nám přišel bohužel až dnes na email, proto se omlouváme za delší prodlevu odpovědi.

D. Hatoňová

Dobrý den, zakoupila jsem dva vouchery na 4.2.2018 do sektoru C, stačí už tedy jen v danný den přijít do divadla a ukázat vytisklý voucher, nebo je nutné ještě něco udělat? Moc děkuji za odpověď.

Agency Artistic International

Dobrý den,
ještě je dobré si rezervaci potvrdit emailem nebo telefonicky.

Eva Nožičková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, pro jak staré děti je představení vhodné. děkuji.
S pozdravema přáním hezkého dne

Nožičková

Agency Artistic International

Dobrý den,
záleží také na tom jak je Vaše dítě schopné udržet pozornost a vydržet sedět, je to strašně individuální.

Alena M.

Dobrý den, není náhodou známé obsazení Louskáčka? U Labutího jezera jej máte. Na Labutím jezeře jsme u Vás byli a obsazení bylo velmi dobré. Tančí v Louskáčkovi stejní umělci, nebo alespoň někteří z nich?

Klára

Dobrý den,
telefonicky si mám konkrétní místa zamluvit až po zaplacení voucheru že ano?

Agency Artistic International

ano :)

Lidiia

Musi dite 4 let mit listek?

Agency Artistic International

Dobrý den,

ano musí!
Každá osoba bez ohledu na věk musí mít svůj vlastní voucher!

MAKI

Dobrý den když není urcity sektor číslovány a půjdeme 4 sedneme si vedle sebe?Jestli se těchto v sektorech nedoprodavaji listky,aby se obsadila vsechna sedadla.

Agency Artistic International

Dobrý den,

moc nechápu Vaši druhou otázku? Pokud si zakoupíte nečíslovaný sektor, posadíte se do řad, které má nečíslovaný sektor vyhrazen. Pokud přijdete dříve, tak nebudete mít problém se posadit v sektoru, kam budete chtít.
Pokud přijdete na poslední chvilku, nezaručím Vám, že budete 4 sedět vedle sebe a kde přesně…

Hanka Malinka

Dobrý den, podle divadla Hybernie je plně obsazeno představení 27.12. od 15 hod. Jak to tedy ve skutečnosti je? Děkuji M.

Agency Artistic International

Dobrý den,
prodej na Hybernii Vás odkáže pouze na místa Go Outu, prosím informujte se na emailu aai-concert@aai-concert.cz.

Dagmar Přibylová

Měla bych zájem o 5 vstupenek na představení Louskáček. Mám koupit 1 voucher, nebo 5.Mohu si za cenu slevněnou vybrat místo v sektoru A,B?Děkuji za odpověď.Přibylová

Agency Artistic International

Dobrý den,

sektory si můžete vybrat v nabídce Slevomatu. Jsou tam k dispozici oba sektory (vyberete si v nabídce variant)
Pokud si přejete 5 vstupenek, musíte si zakoupit 5 voucherů.
Každá osoba bez ohledu na věk musí mít svůj vlastní voucher!

S pozdravem
Danielová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru