Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pražené, solené oříšky a semínka na večerní mlsání nebo pro návštěvu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

jarda

kde najdu seznam zasilkoven?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jardo,

u vytvořené objednávky si zvolíte způsob doručení vyzvednutím na pobočce Zásilkovny. Následně do kolonky zadáte svou adresu a zobrazí se seznam nejbližších poboček Zásilkovny ve Vašem okolí.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Jana Cahova

Dobrý den ,když i dneska objednám zboží,dorazí do silvestra? Děkuji za odpověď.Krásné Vánoce přeji.s pozdra­vem Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano,

orientační datum doručení je vždy napsáno před dokončením objednávky (před volbou způsobu platby).

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Kristýna Froňková

Dobrý den,
7.12. jsem odeslala platbu za objednávku a zatím mi nepřišlo žádné potvrzení, že platba byla přijata, nebo že objednávka byla předáná přepravci. Jak zjistítm, zda všechno proběhlo v pořádku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, platbu jsme přijali a včera byla objednávka odeslána. Krásné Vánoce :-)

Vendula Urabetzová

Dobrý den,
jak vytvořit objednávku, aby šlo objednat více druhů ořechů, ale za jedno poštovné? Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, ořechy dejte do košíku a až budete mít objednávku hotovou, tak všechny ořechy zaplaťte najednou s jedním poštovným. :-) Hezký den.

Lenka

Prosím daly by se oříšky vyzvednout v Čelčicích v podnikové prodejně? Děkuji

Oříškov.eu

Hezký den, bohužel to není možné. Osobní odběry jsou možné u Zásilkovny. Zdraví Petra Oříškov

Hana Škrabišová

Dobrý den, je možné dodání do Olomouce do středy 18.10?

Oříškov.eu

Hezký den, po vytvoření objednávky se nám prosím ozvěte na mail prodej@alika.cz a zařídíme vše potřebné. Dopravce je třeba vybrat PPL nebo DPD. Zdraví Petra Vranová

Šárka Janušová

Dobrý den, až po odeslání objednávky jsem si všimla, že máte zde na slevomatu více nabídek – bylo by možné k objednávce (var.symbol 3176614483) přidat ještě balení para ořechů, zlomky (https://www.slevomat.cz/akce/1193283-arasidy-mandle-nebo-vyborna-smes-orechu#3211955), za jedno poštovné? Mám zvolenou platbu bankovním převodem – zaslala bych o danou částku více. Bylo by to takto možné?
Děkuji za odpověď Šárka Janušová

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, děkuji za Váš zájem! Do již hotové objednávky další zboží již přidat nejde. Můžete si ale vytvořit objednávku novou se vším, co si budete přát a tu potom zaplatit s jedním poštovným. Stará objednávka se automaticky stornuje po čtrnácti dnech :-) Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru