Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezlepkové oříškové mouky: skvělý základ do raw dortíků a dezertů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Řiháčková

dobrý den,prosím o hodnoty tuku a sacharidů v oříškových moukách.Děkuji

Oříškov.eu

Hezký den, hodnoty sacharidů i tuků jsou stejné jako u ořechů, jedná se o 100% ořechové mouky. V případě zájmu o vypsání všech údajů pro všechny mouky nás kontaktujte na mail vranova@alika.cz. Zdraví, Petra Oříškov

Markéta Spáčilová

Dobrý den. Měla bych dotaz ohledně mandlove mouky. Jedná se opravdu o mouku-jemně mleté částečně odtucnene mandle nebo jsou to jen mandle najemno namleté?

Oříškov.eu

Hezký den,

nejdená se odtučněné mandle. Mandle jsou namlety na frakci 1–2mm. Zdraví Petra Oříškov

Alena

Dobrý den, psala jste, že to není problém, přitom se mi stále nedostalo odpovědi, psala jsem i email, ale nic.

Oříškov.eu

Hezký den, omlouvám se za zpoždění. Níže zasílám nutriční hodnoty na 100g.
Kokosová mouka: Energ. hodnota 2752kJ (660 kcal), Tuky 64,5g (z toho nasycené mastné kyseliny 57,2g), Sacharidy 23,7g (z toho cukry 7,4g), Bílkoviny 6,9g, Sůl 0g.
Pistáciová mouka: Energ. hodnota 2582kJ (654 kcal), Tuky 54gg (z toho nasycené mastné kyseliny 6,3g), Sacharidy 3,4g (z toho cukry 2,4g), Bílkoviny 26,9g, Sůl 0g.
Mandlová mouka: Energ. hodnota 2468kJ (590 kcal), Tuky 52,5g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,6g), Sacharidy 18,7g (z toho cukry 4,6g), Bílkoviny 21,4g, Sůl méně než 0,1g.
Zdraví, Petra Oříškov

Alena

Šlo by o kokosovou, pistáciovou a mandlovou mouku. Děkuji

Alena

Dobrý den, najdu někde nutriční hodnoty? (Vím, že jsou na zadní straně, ale já bych je ráda znala před objednáním)
 Děkuji

Oříškov.eu

Hezký den,
není problém, prosím o informaci o který výrobek by se mělo jednat. Zdraví, Petra Oříškov

Jirka

Dobrý den,objednala jsem si u Vás několik druhů mouky. Přesto,že inzerujete datum min.trvanlivosti do 3/2017, dodana mouka vlasskooriskova má trvanlivost 10/2017 a arasidova 12/2017.

Jirka

Omlouvám se za chybu.Dle nabídky měla být trvanlivost do 3/2018. Dodány výrobek má však jen 10/2017 a druhý 12/2017.

Oříškov.eu

Hezký večer,

omlouváme se za našich chybu. Směna, která balila mouky do nové akce, použila staré etikety. Pokud byste chtěla poslat písmné prohlášení a informacemi o výrobě a správném datu trvanlivosti neváhejte nám napsat na vranova@alika.cz S pozdravem, Petra Oříškov

Soňa

Dobrý den, objednala jsem si a dodatečně jsem zjistila že bych potřebovala ještě jeden produkt a objednala si na další objednávku je možné spojit dvě objednávky do jedné?
 Děkuji

Oříškov.eu

Hezký den, napište nám prosím na mail vranova@alika.cz a zařídíme přidání zboží. Zdraví Petra – Oříškov

tina botkova

dobry den, dorucujete aj do SR?

Oříškov.eu

Hezký den, naše akce najdete i na Zlavomatu.sk. Zdraví Petra Oříškov

Iva Jakubcová

Dobrý den,
jak si objednám zboží z vašich dvou akcí za jedno poštovné?
Díky,
 Iva

Slevomat.cz

Dobrý den,
stačí si pouze vložit všechny položky do košíku a najednou je objednat. Přeji hezký den, Domča :-)

Ivana

Dobrý den, zajímal by mě datum spotřeby mandlové, pistáciové a pekanové mouky.

Oříškov.eu

Hezký den,
trvanlivosti jsou vždy uvedeny u varianty (mandlová: Minimální trvanlivost do: 03/2018 , pistáciová: Minimální trvanlivost do: 03/2018, pekanová: Minimální trvanlivost do: 03/2018). Mějte se krásně! Zdraví, Petra Oříškov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru