Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Relaxace v hotelu Morris: polopenze i wellness balíček se zábalem a masáží

4,1 / 5 Park Hotel Morris Nový Bor Lužické hory (mapa) 126 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michal Hégr

Dobrý den, máte volny pokoj pro dva 24–26.11.2017 pop­řípadě začátek prosince?

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den,

je mi líto, ale víkendové termíny pátek – neděle jsou volné až od 01.12.2017.
V případě zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat e-mailem spolu s číslem Vašeho poukazu.

Děkujeme.

S pozdravem,
Parkhotel Morris****

Martina Konderlová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda mohu chápat bod ve Vaši nabídce „1× relaxační procedura dle vlastního výběru z nabídky pro pobytové balíčky pro 2 osoby“ tak, že můžeme využít některou z Vaších relaxačních procedur plus v rámci tohoto balíčku jsou zde také zahrnuty 1× 20minutová částečná masáž horkými lávovými kameny pro dámu, 1× 20minutový teplý zábal Hot Stone pro pána, atd..
Mnohokrát Vám děkuji.

Nada

Dobry den,mate volny vikendovy pobyt v listopadu?dekuji

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den,

víkendové pobyty ve dnech pátek – neděle Vám mohu nabídnout od 1.12.

S pozdravem,
Parkhotel Morris****

Monika

Dobry den,
mate jeste volno 1.-.3.11. nebo 2.-.4.11.? Je mozne vyuzit voucher s kamaradkou misto jako par (v popisu jsou totiz procedury pro damu a pro pana zvlast)?

Hotel Morris **** - Nový Bor

Debrý den,

v termínu 01.-03.11. (středa – pátek) je stále dostatek volných pokojů, víkend je již bohužel zcela obsazený.

Voucher je samozřejmě možné využít s kamarádkou.

S pozdravem,
Parkhotel Morris**** Nový bor

Anna

Máte ještě volno 17.-19.11.?

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den,

je mi líto, ale nejbližší volný víkendový termín (pátek – neděle) je od 1.12.

S pozdravem,
Parkhotel Morris****

Pavla Dubišarová

Dobrý den,
máte volné datum 3.-5. 11.?
Děkuji,
Dubišarová

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý večer,

je mi líto, ale tento termín je již vyprodaný.

S pozdravem,
recepce Parkhotelu Morris

Stanislava

Dobrý den, je možné ubytování skupinu starších invalidních (ne moc) seniorů na 7 dní, září – říjen 2018, jaká by byla cena na osobu, jednalo by se asi o 50 osob. Dělám předběžný průzkum. Děkuji za informaci. S přáním hezkého dne Stanislava Šámalová

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý večer,

máte zájem přímo o pobytový balíček s procedurami nebo jen o ubytování se stravou ( polopenzí, plnou penzí) ? Vaši poptávku prosím směřujte na email parkhotel@hotel­morris. cz. Vaši poptávku bych poté předala panu řediteli, který by Vám zaslal nabídku.

Děkuji.

recepce Parkhotelu Morris

Jiřina Dulimova

Dobrý den, chtela bych se zeptat zda mate volny termin od 6 az 8.10.2017

Gabriela Peřinová

Dobry den,chtela bych tuto nabidku vyuzit pro sebe,moji maminku a 13 letou dceru.Je to mozne a dcera take s procedurama? De­kuji

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den paní, Peřinová, ano, nabídku lze využít pro Vás i Vaší maminku. Dítě od 12 let hradí 50% z ceny balíčku, vč. procedur.
S přáním příjemného dne.

Radka Procházková

Dobry den, jsme 4 osoby a radi bychom si zakoupili 2 vouchery. Potrebujeme ale termin mit od 17.11. do 19.11. Je na tento termin volno pro 4 osoby-tedy je mozne obsadit 2 pokoje? dekuji

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý večer,

ano, v tomto termínu máme stále volné pokoje.

S pozdravem, Silvie Friedrichová

Silvie

Dobry den, jsme 3 kamarádky a zalíbilo se nám vase nabídka. Jak bychom měli provést objednávku? Lze například do pokoje doplnit pristylka s dokoupenim procedur pro 3.osobu?
Děkuji za odpoved.

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý večer,

zakoupíte si 1 voucher a při rezervaci mailem uvedete, že si přejete na pokoj přistýlku.
3. dospělá osoba hradí po příjezdu na recepci polovinu ceny balíčku, který má vč. všech služeb.

S pozdravem, Silvie Friedrichová

Honza Kriz

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda je možné pobyt využít i v bezbariérovém pokoji (vozíčkář). A zaroveň bych rád věděl, jestli bezbariérový pokoj u Vás má sprchový kout přístupný vozíkem?
 Děkuji

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den,

bezbariérový pokoj má sprchový kout přístupný s vozíkem.
S pozdravem Parkohtel Morris**** Nový Bor

Mudroňová Andrea

Dobrý den, včera jste mi odpověděli na můj dotaz a já vám na to obratem e-mailem odpověděla, ale už nevím, jestli je to správná e-mailová adresa na kterou vás mám kontaktovat. Máte nějaký speciální e-mail, kde by jsme se domluvili o termínu a jak mám postupovat při objednávce a placení přes fakuru? Děkuji předem za odpověď
S pozdravem a přáním pěkného dne
Mudroňová

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den,

žádný e-mail se mi na Vaše jméno nepodařilo dohledat.

E-mailová adresa je parkhotel@hotelmorris.cz.

S pozdravem,
Parkhotel Morris**** Nový Bor

Jan Podroužek

Dobrý den , rád bych se zeptal na kalkulaci. Pobyt stojí 4000 na dvě noci osoba. Coz tedy vychází na osobu a den 1000 korun. Vážně za tříleté dítě s přistýlkou je účtována cena 990/noc. Už sem hledal volný termín ale tohle mě trochu mrzí … Děkuji za odpověď

Hotel Morris **** - Nový Bor

Vážený pane Podroužek, cena 3 990,–CZK je za pobyt pro dvě osoby na dvě noci.
Dítě od 3 let je za poplatek 990Kč / noc s přistýlkou a stravou.
S pozdravem, Parkhotel Morris**** Nový Bor.

Iveta Petrová

Dobrý den,
máte volný termín pobytu na 28–30.9. , nebo 29.9.-1.10. ?
A měla bych dotaz je možné na slevomatu tento pobyt zaplatit sodexo poukazy z Cafetetia Moje benefity. ?

děkuji za odpověď Petrová

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den,

je mi líto, ale hotel je v termínu 28.09.-30.09. zcela vyprodaný.

S pozdravem,
Parkhotel Morris**** Nový Bor

Andrea Mudronová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda jde voucher zaplatit formou FKSP na fakturu u mého zaměstnavatele.
Děkuji předem za odpověď
S pozdravem
Mudroňová

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den,

ano, na pobyt Vám můžeme vystavit fakturu. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,
Parkhotel Morris**** Nový Bor

Renata Hodanová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je možné tento pobyt absolvovat pouze pro jednu osobu.Děkuji za odpověd.

Hotel Morris **** - Nový Bor

Dobrý den,

ano, cena za pobyt pro jednu osobu je 80%. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,
Parkhotel Morris**** Nový Bor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru