Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Popletené punčochy pro malé slečny i správné kluky – vyrobené v ČR

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Miroslav Burda

Dobrý den, chci se zeptat budou ještě doplněny velikosti u jednotlivých druhů? Děkuji

Malá popleta

Dobrý den, je mi lito, ale spíše ne. Víte-mi o který design jde konkrétně, napište mi prosim na e-mail: Iva.gaba@malapopleta.cz, zjistím jestli není zboží skladem na nějaké z prodejen. Děkuji za pochopeni. Iva Gába

Lenka Vlčková

dobry večer, chtěla jsem se zeptat na dětské punčocháče velikosti 86, děkuji Lenka Vlčková

Malá popleta

Dobry den, bohužel vyrábíme punčocháče pro deti až od velikosti 92–98. Dekuji za Váš dotaz a přeji krásný den. S pozdravem Mala popleta

Veselá

Dobrý den potřebuji punčochy pro syna ve vel.134/140,a podkolenky v této velikosti nebyly by prosím?Děkuji V.

Malá popleta

Dobry den, dětské punčochy jsou bohužel pouze do velikosti 122/128, větší už nevyrábime. Podkolenky jsou ve velikosti 35–38 EU ve dvou designech. Věřím, ze si určitě vyberete. S pozdravem a přáním krásného dne Malá popleta

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru