Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

S dětmi na vláčky plné dobrot: neomezená konzumace v mašinkové kavárně

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 676 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Koutná Kateřina

Dobrý den, bude se prosím tato nabídka pro dospělé ještě opakovat? Bohužel už je možnost pro dospělé vyprodáná. Děkuji za odpověď :)

Slevomat.cz

Dobrý den, těší nás váš zájem o naši nabídku. Zda se bude v budoucnu opakovat Vám slíbit nemůžu, záleží na dohodě s partnerem. Nicméně doporučuji nastavit si u partnera odběr a díky tomu Vám případně nová nabídka neunikne :-) přeji hezký den, Simča

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano akci budeme opakovat. GPC

Marcela Hamrlová

Dobrý den, múžeme voucher využít i v pátek 30.3.2018, tedy ve státní svátek? Děkuji Hamrlová

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano, ale upozorňuji, že bude opravdu brzo plno … GPC

Andrea

Dobrý den pochopila jsem to tak že po rezervaci a uvedení předpokládane doby zde mohu strávit cca 120 min nebo 180 min za stejnou cenu?
Může sem přijít cca 9 lidí a uděláme tam posezení k oslavě? Děkuji za odpověď

Golden Pacific Café

Dobrý den,
délka rezervace je na Vás … orientační a doporučená doba je 120 minut, ale pokud plánujete třeba oslavu tak může být rezervace klidně delší … ano za stejnou cenu … GPC

a.cha@seznam.cz a.cha@seznam.cz

dobrý den Terezo, děkuji za zprávu, ale nepíšete mi, zda jsou nápoje v ceně Diamantové jízdenky. V nabídce nejsou, ale z doporučujícího videa je patrné, že součástí jízdenky jsou i sladké zákusky, které jsem v nabídce také nenašel. takže jak to je? díky

Slevomat.cz

Dobrý den, pardon, nějak jsem zapomněla odpovědět na druhou část Vašeho dotazu. Nápoje v ceně diamantové jízdenky bohužel nejsou. Obrázek s nabídkou slouží v restauraci k objednání vybraných pokrmů. V našem popisu nabídky je uvedeno: „V závěru jízdy počítejte ještě s kouskem místa v bříšku navíc, jako bonus k vám totiž přifrčí extra mašinka se sladkými minidezerty.“ Minidezerty by tedy měly dorazit na jedné mašince úplně na konci zážitku. :-) Hezký den, Tereza.

a.cha@seznam.cz a.cha@seznam.cz

Dobrý den, délka pobytu je orientační, musím při rezervaci nahlásit, pokud bych tam chtěl s rodinou trávit čas třeba 5 hodin. Jsou v ceně diamantové jízdenky i nápoje? díky Aleš

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleši, při rezervaci vždy píšete předpokládaný čas, který se chystáte v restauraci strávit. :-) Hezký den, Tereza.

Jink Jank

Zdravím a co neomezená konzumace pro dospělého? kolik to stojí?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
běžná cena je 299,– a zde v nabídce se Slevomatem 199,– Kč. GPC

Jana Paulusova

Dekuji za odpoved,to uz bude ale asi draho nez 200,– na osobu

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano o víkendu pak zvýhodněná cena neplatí. GPC

Jana Paulusova

Do ry den,prosim budete opet delat tuto akci i na vikend? Radi bychom opet zasli,ale muzeme jen kdy mame volno a to je o vikendech

Golden Pacific Café

Dobrý den,
zatím ne … možná o letních prázdninách. O víkendu můžete k nám zajít také, diamantové jízdenky zakoupit přímo u nás v kavárně … GPC

Anna

Dobrý den, mám voucher s platností do konce ledna, bohužel ani DVA týdny dopředu není možné udělat rezervaci (Restu). Prodloužíte mi voucher? Děkuji za odpoveď.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano , kontaktujte nás na 601 558 806

Lucia

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či by sa našiel stôl pre 4 dospelých a dve ročné deti. A ešte, či je nutné platiť lístok aj pre tie deti.Ďakujem.

Kristýna

Dobrý den,

jaký je orientační čas kdy mašinka doveze jídlo? orientační čas zážitku je cca 2 hodinky já jen aby mašinka nedovezla jídlo za hodinu a my pak měli už jen " hodinu " na to to sníst, děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, osobně jsem v restauraci byla. Orientační doba zážitku jsou 2 hodiny, ale můžete tam být i déle. Mašinka se pak k Vašemu stolu bude pravidelně vracet, takže si můžete stále nabírat. Hezký den, Tereza.

Veronika

no ve vlaku a i v autobuse děti do šesti let neplatí a dokonce i když se jede k moři tak nikde nic do dvou let neplatíte a pak kdyžtak platíte jen letenku kvůli sedadlu a vše ostatní je zdarma,protože tohle sou malý děti a sou si všichni vědomi ,že nic nesní a to zobnutí od rodiču..Já naprosto chápu,že nemůžete bůhví co jinak přídete jak se říká na buben,ale dvouletý dítě který nemůže zobnout od rodiču a sourozencu-dvouletý!? Když koupim jízdenku pro devíti letou za stejný peníze co budem mít my a z daleka toho nesní to co my!!!,šestiletá do toho pár krát zobne a o dvouletý ani nemluvim.No nic máte to opravdu moc krásný,ale v tuhle chvíli nemáme zájem.Si holt počkáme až vyroste a trochu se nám ta jízdenka pro tuhle malou vyplatí.Hezký den přeji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
zde došlo k nepochopení … pro tu nejmenší kupovat jízdenku není třeba jen pro ty velké … GPC

Veronika

dobrý den,děkuji za odpověd,ale ještě se zeptám páč už tu takový dotaz byl.Mám tři dcery tudíž nás bude pět a přes nějaké nádraží sedět nebudem tak jestli se vejdem kjednomu stolu? A druhý,koupim pro tu starší jízdenku pro dospěleho ,pro tu mladší dětskou,ale pro tu dvouletou nic kupovat nechci.Moje devítiletá dcera z daleka nesní to co já nebo manžel a bude to z astejnou cenu!,druhá dcera šestiletá nějak ekstra velký jedlík neni a příde mi hrozný kupovat to samé dvouletý dceři,která všechno rozhodně nesmí.A to ,že bysme jí dali trochu od nás se nesmí??? a mohla by např to co dcery tyhle dvě nesní.Předem děkuji za odpověd

Golden Pacific Café

Dobrý den,
já toto vše chápu, ale jsou tu nastavena nějaká jasná pravidla. Ve vlaku také pro každého kupujete jízdenku podle nějakých pravidel.
Můžete sedět u stolu pro 4 osoby a přidáme pro malou pátou židličku.

Eva Kasalová

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli musí mít každý sedící u stolu svůj lístek? Mám dva syny (8 a 4 roky)… Ten mladší je velmi vybíravý, takže si nejsem jistá, jak moc toho sní :-/ Koupila bych 1× dospělý a jednou dítě, nějak bychom se podělili… Předem děkuji za odpověď! S pozdravem Eva Kasalová

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ne nemusí, ale jen pokud nechce jíst z mašinek ve stylu „sněz kolik můžeš“. Neměl by " jíst s Vámi". Ale může si třeba objednat nějaké malé jídlo, co mu přiveze mašinka, nebo mu jen objednáte třeba polévku nebo zákusek … GPC

Libor

Zdravím, kolik nejvíc osob může sedět u stolu :-), dík za odp. Libor

Golden Pacific Café

Dobrý den,
máme stolky maximálně pro 4 osoby. Někdy u toho většího stolku po předchozí domluvě sedí 5 osob s přidanou židličkou. Pokud je Vás více, máme pak stoly naproti sobě přes nádraží ( vzdálené cca. 1m ). Tak může třeba spolu sedět skupinka 10 osob. GPC

Veronika

Dobrý den,pěkně prosím chápu to správně,že je možné voucher uplatnit ve všední dny od 14:00? A mám dvouletou dceru i pro ní musim koupit lístek? A pak devítiletou sice má asi 140cm ,ale zas toho tolik nesní tak jen jestli mám koupit pro dítě nebo pro dospělou? Předem moc děkuji za odpověd:-)

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano ve všední dny od 14.00 a dál … poslední rezervace je pak možná od 19.00 do 21.00h. Malá mít jízdenku nemusí, ale jen pokud nechce jíst z mašinek ve stylu „sněz kolik můžeš“ . Ta starší by pak měla mít jízdenku nezlevněnou. GPC

Sona

Dobry den, nabizite i vegetarianskou formu obcerstveni?

Golden Pacific Café

Dobrý den, ano je tam možno najít jen kousky bez masa, ale není to primárně pro vegetariány sestaveno. GPC

Natalija

Dobry den .chcy se zeptat ,jsme špatne prečetly že vaucher je možne použit jen od ponděli do patku ,mame zakupeno 4 dospele a jedno dite ,ktere bude mat narozeniny v subotu da se to nejak prenest na subotu?nebo v pripade jak stornovat vauchery a jak z varcenim peniz,děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý den, Natalijo, možnost reklamace voucheru tu určitě je. Jednoduše nám zavolejte na 222 745 354 nebo napište na vip.podpora@slevomat.cz a my to s Vámi rádi vyřešíme ihned. S pozdravem, David.

Jitka Kuzilkova

Dobry den chtěla jsem se zeptat jak to je když mam 3 děti věk 12, 7, 9 i těm nejmenším musím koupit kupon dospělí přesto že jsou věkově tak malí ale výškově přesáhli 120 cm.Nemám moc velký jedlíky :) ta 9 leta ma 24,9Kg a 132 cm :) děkuji za odpověd

Golden Pacific Café

Dobrý den,
výška je jen orientační … jde o to, že třeba můj syn má 8let a 152cm a je velký jedlík … tak k tomu přihlédněte :) GPC

eva

Dobrý den, lze v rámci kuponu vybrati i jídlo pro bezmléčnou a bezvaječnou dietu? Resp. z čeho všeho je možné vybírat na jídelním lístku?

Golden Pacific Café

Dobrý den, ano je tom možné … přehled alergenů najdete u obsluhy nebo vám ho můžeme zaslat mailem – kontaktujte nás na info@goldenpacificcafe.com. GPC

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru