Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Svěží pánský doplněk: Dřevěný motýlek s kapesníčkem do klopy ve stejné barvě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Katka

Dobry vecer, budete prosim navysovat nabidku? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Momentálně Vám bohužel nedokáži říci, zda budeme tuto nabídku navyšovat. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Módní šperky

Dobrý den,

zboží bude opět v prodeji od začátku příštího roku

Michaela

Dobry den, objednala jsem si motylka, ktery ma prijit 19.12. Zatim se mi ve stavu objednavky ukazuje pouze objednavka prijata dne 3.12…stihne mi prijit do Vanoc? Dekuji M.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, Česká pošta má na doručení 12 pracovních dní. Vy jste motýlka objednala 3.12., dle výpočtů tedy vychází doručení 19.12. v úterý. Věřím tedy, že vše přijde včas :-) hezký den a pevné nervy na poště přeje Anička

Adéla

Dobrý den,

je ještě možné doručení do Vánoc? Při objednávání mi to totiž ukazuje datum doručení až 29. 12.

 Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, vystavené zboží bychom měli mít v pátek skladem a rovnou budeme odesílat.

Tereza Černá

Dobrý den, do kdy musím zboží objednat, aby stihlo dojít do Vánoc. Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, do 13.12. by to bylo nejideálnější.

Jirka P

Dobrý den,
o jaký typ dřeva se přesně jedná? Chtěl bych sladit s jinými dřevěnými doplňky. Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, je mi to velice líto, ale tuto informaci od výrobce nemáme

Jana Kaštylová

Dobrý den,
je možná výměna středové textilie v případě potřeby za jinou barvu? Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, textílie lze odstranit, měla by být přilepná pouze k sobě, nikoliv k motýlku.

Karel Fritsch

Dobrý den, je možné si připlatit za expresní dodání? Potřeboval bych zboží doručit do 13. 10. 2017

Módní šperky

Dobrý den, bohužel to není možné, některé zboží máme teprve na cestě a dorazí po termínu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru