Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Naučte se fotit: Fotografické kurzy s profesionálním fotografem Jaroslavem Horou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
S.

dobrý den, je kurz základy fotografování i pro naprosté amatéry? Doted jsem fotila jen s kompaktem na automat, k vánocům jsem dostala zrcadlovku, nevím o ní ale nic – bude kurz vhodný? foták mám canon EOS 1200D

Jaroslav Hora - Horus EYE

Dobrý den. Ano, tento kurz je ZEJMÉNA pro začátečníky anebo jen mírně pokročilé. Vše probíráme od úplných základů a nemusíte se bát. Budete všichni na tom podobně ;) Rád se s vámi uvidím. JH

Re Wim

Dobrý den, kurz bych ráda koupila synovi k Vánocům. Může mít s sebou doprovod dospělého bez foťáku, aniž bych musela koupit dva vouchery? Tzn. můžu pořídti voucher pro syna a doprovod bez foťáku a bez voucheru? Děkuji za odpověď. Wim.

Jaroslav Hora - Horus EYE

Dobrý den, z principu nemám nic proti. Ale mohlo by to být problematické zejména v praktické části, kdy jezdíme mým 7místným autem na lokace, kde trénujeme focení. Netuším, kolik je synovi, ale chodí mi běžně na kurzy i děti vě věku 12–14 let a sami. Každopádně není problém mi zavolat a domluvíme se. Je otázkou kolik lidí na kurzu ten den bude. Když by nebylo plno, pak není vůbec žádný problém. Hezký den Hora

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru