Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Plavba do Míšně, zastávka u Popelčina zámku Moritzburg a autobusem zpět

4,5 / 5 Labská plavební společnost Německo (mapa) 134 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina P.

Dobrý den,
je možné mít 3 chodové vegetariánské menu?

 Děkuji

Jana

Dobry den, jak je to s parkovanim v Decine? Je pobliz nabrezi nejake parkoviste? 10ti lete dite nahlasim tedy az pri rezervaci,voucher mu nekupuji? Dekuji!

Labská plavební společnost I

Dobrý den,
parkoviště v Děčíně je v těsné blízkosti nástupiště na loď – přímo pod Tyršovým mostem, Labská ulice.
Parkování je neplacené. Postup rezervace dítěte do 10ti let popisujete správně – pro dítě voucher nekupujete, platíte při nástupu na loď. Těšíme se na setkání na palubě!

Jarmila Vlasáková

Dobrý den, v minulosti jsme již k naší plné spokojenosti absolvovali plavbu lodí do Drážďan. Na lodi hrála i živá kapela, což bylo velmi příjemné. Je součástí plavby do Míšně i něco podobného? Děkuji Jarmila

Labská plavební společnost I

Dobrý den paní Jarmilo, živá hudba na palubě lodi je pouze při plavbě lodí do Drážďan, přejeme Vám příjemný den

Jan Richter

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, do kdy je platný voucher.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, voucher je možné uplatnit do 13. 10. 2018 podle dostupných kapacit. Hezký den Janča

Jelena

Dobry den!Pro děti ve věku 10 a 8 let mám koupit listek při nastupu za 650 kč?Nebo pro 10 leteho syna voucher?Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, děti do 10 let mají plavbu za 650 Kč (platba na lodi). Dětský lístek zahrnuje plavbu, tříchodový oběd a zpáteční cestu autobusem. Hezký den, Tereza.

I.Růžičková

Dobrý den,
je v Míšni prohlídka města či nějakého muzea?
U zámku se jen přibrzdí a jede se dál nebo je také prohlídka?
Můžete mi poslat podrobnější program?
Děkuji, I.R.

I.Růžičková

…pardon, nesrolovala jsem celou nabídku, už program vidím:)
 I.R.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru