Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodinná vstupenka do Farmaparku: krmení zvířátek, hřiště a spousta prima atrakcí

4,5 / 5 Farmapark Soběhrdy  (mapa) 650 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petra Krausová

Dobrý den, mám podobný dotaz, na který ještě není odpověď. Je nutné dokupovat za třetí osobu (důchodce) 220,– pokud budeme 2 dospělí, 1 důchodce, 1 dítě do 15ti let a 1 dítě do 90cm? Děkuji.

Farmapark

Vstupenka platí pro 2 dospělé osoby a max. 3 děti.

Eva

Dobrý den. Lze rodinnou vstupenku využít pro 2 dospělé , 2 děti a 1 důchodce ?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo. Bohužel nikoliv. Důchodce je braný jako dospělý.

Eva

Dobrý den, Mám 2 dotazy :
1)Můžeme voucher s krmením využít i ve dnech, kdy se koná akce Skřítkové ,pokud se Skřítků nezúčastníme ? 

  1. Lze k tomuto voucheru jen dokoupit vstupné na akci Skřítkové ?
Děkuji za odpovědi.
Farmapark

Ano

Kristýna

Dobrý den,
do kdy bude tato nabídka na slevomatu? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kris, přesné datum ukončení bohužel nevím, ale mám pro Vás jeden tip :)) Pokud se nabídka chýlí ke konci, ukáže se u ní několik dní dopředu takové odpočítávadlo dní. Vzhledem k tomu, že ho tam zatím nevidím, tak minimálně pár dní bude nabídka ještě aktivní :)) Hezký den, Lucka

Mezerová Iva

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat, zda v ceně vstupného je třeba i tubing, kino, trampolína atd.
Píšete, že v ceně rodinné vstupenky je i krmení zvířátek.
Děkuji,Mezerová I.

Farmapark

Krmení zvířat ano. Tubing se hradí extra za jednotlivé jízdy viz. ceník na www.farmapark.eu

Renata Tu

Dobrý den – lze tuto vstupenku využít i v den, kdy se koná akce Skřítkové? Nebo ten den do parku vůbec nemůžeme? Je akce Skřítků nějak oddělena?

Farmapark

Akce skřítku je v části areálů oddělena od Farmaparku.

Andrea

Lze vstupenku pouzit pro dve maminky plus dve jejich trilete deti? Děkuji.

Farmapark

Ano.

lenka

Dobrý den,

chápu dobře, že platnost po – ne je včetně státních svátků??

 Díky

Farmapark

Ano

Kamila

Dobrý den,
v popisu akce je uvedeno, že vstupenka platí pro 2 dospělé a 3 děti do 15ti let. V doplňující informaci je uvedeno, že děti do 90 cm mají vstup zdarma.
Rozumím tomu správně, že voucher lze použít pro 2 dospělé + 3 děti do 15ti let + např. 2 miminka?
Děkuji a zdravím

Farmapark

Ano.

Jana Malíková

Dobrý den. Mám vnučku která má ZTPP a druhé ještě nejsou tři roky. Kolik by jsme zaplatili s manželem vstupné? Děkuji

Farmapark

Vnučka ZTPP ma vstup i s jedním z Vás zdarma. Ostatní hradí vstupné dle platného ceníku na www.farmapark.eu . Těšíme se na Vás.

Renata

Dobrý den, lze tuto rodinnou vstupenku využít na dny Skřítkové a elfové ve FARMAPARKU? Děkuji

Farmapark

Na tuto akci tato vstupenka nelze použit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru