Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt pro 2 se snídaní v Jeseníkách: Pohoda jak u babičky a výhodná cena pro děti

4,5 / 5 Chata Stará Škola Jeseníky (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Káťa Valentová

Dobrý den,
Již nemám zajem.
Děkuji,
Valentová.

Chata Stará Škola

Dobře

Káťa Valentová

Dobrý večer,
Mate volný 1 pokoj(2slecny) v terminu 17.-19.11.? Večeře či obědy se vybírají a v případě zájmu doplaceji na místě?
Děkuji,
Valentová.

Chata Stará Škola

Dobrý den slečno Valentová, na tento termín mám chatu rezervovanou. Nemusí to však dopadnout, času je ještě dost. Můžete se mi ozvat za 14 dnů?

Káťa Valentová

Dobrý večer,
Mohu. Co se tyce voucheru, tak jsme ho prave kvůli terminu ještě nezakoupili a zbývá jen 10kusu, tak tedy nevim, jestli do těch 14dnu již nebude nabídka vyprodaná.

Chata Stará Škola

Dobrý den, abych Vám mohla podávat podrobnější informace k Vašemu plánovanému pobytu, můžete psát přímo nám na e mail: chatakuncice@gmail.com

Chata Stará Škola

Tak jeden pokoj máme, počkám jeden den na Vaši odezvu, ano?

Tomáš Hrůza

Dobrý den, máte stále volno v termínu 22.9.-24.9.? :)
Pokoj pro dva. Děkuji!

Chata Stará Škola

Dobrý den, ano, máme.

Tereza Vížďová

Dobrý den,
máte prosím dva volné pokoje (4os) na termín 22.9.-24.9?
Děkuji
T.Vížďová

Chata Stará Škola

Dobrý den, ano, volno máme.

Alena Machová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné na místě doplatit přistýlku a zda je možné zamluvit termín 29.9–1.10.
S pozdravem Machová

Chata Stará Škola

Dobrý den, na den 30.9.-1.10. máme velkou akci, takže ubytování je možné do 29.9. nebo po 1.10.2017

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru