Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vytvořte si svou originální fotoknihu

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 1 659 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Klára Šestáková

Dobrý den ,

u formatu H17. Co vše je v ceně krome 44 stran? Chapu dobře že 44 stran je 22 listů(obou­stranně). A při vytváření a přidávání různých šablon nebo textu se cena nemění ? Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

dobrý den, chápete to správně 44 stran = 22 listů. Při vytváření a přidávání různých šablon a textu se cena nemění.

Iva

Dobrý den, takže když chci poslat přes zásilkovnu, platbu předem, tak mám zaplatit o 89 Kč víc? Mě totiz nikde nevyskakuje možnost zvolit dopravu.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Udaje k platbě obdržíte až po dokončení zakázky. :-)
Nevíme dopředu co vše budete požadovat.

Iva

Dobry den, jak je to s dopravou, tu platím kdy? Nenašla jsem možnost hned při platbě knihy. Dále se chci zeptat, když je voucher do 30.11. a můj syn má narozeniny 1.12.,tedy v pátek, bylo by možné knihy odeslat až 4.12., aby zde byly fotky z oslavy narozenin. Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
dopravu platíte podle toho jaký způsob si zvolíte při samotné objednávce fotoknihy. Pokud potřebujete voucher prodloužit o pár dní, kontaktujte nás prosím na info@mcl.cz.

Zdenka

A jeste dodavam – jaky je rozdil mezi „pevna knizni vazba“ (H17) a „pevna vazba zpevnena sponami“ (H18). Bohuzel neznam Vasi terminologii, tak se radeji ptam predem… Dekuji, Zdenka

Computer MCL Brno

Dobrý den,
vazba Vámi uvedených fotoknih je zcela totožná.

Zdenka

Dobry den, v drivejsich recenzich jsem nasla nektere stiznosti na vazbu fotoknihy – ocekavali pevnou vazbu a skutecnost pripominala spise tvrdsi fotosesit sesity sponkami. Mam tedy dotaz na fotoknihu H18– je vazba pevna, tj.desky tvrde? Mam vyrobenych jiz nekolik knih a jsou postavene v knihovne (od Cewe nebo Saal digital). Bude takto pevne stat i Vase H18?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
fotokniha H18 má pevnou vazbu. To znamená, že je obálka tvrdá a v knihovně Vám bude stát jako jiné knihy.

Adéla Odvárková

Dobrý den,

měla bych zájem o fotoknihu H17 či H18. Vzhledem k tomu, že budu používat naskenované 20 let staré fotografie, není možné je příliš zvětšovat/roz­tahovat přes celou stránku. Je zde možnost nějaké šablony/podkladu, v rámci programu, aby fotky nebyly na bílé stránce? Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den

K dispozici je několik šablon. Pokud použijete tzv. profi šablony, můžete dělat veškeré editace vč. nahrávání vlastních pozadí a ostatních náležitostí.Klidně Vám po telefonu poradíme.

Vendula Komárková

Dobrý den,
ráda bych voucher věnovala jako dárek. Je to možné? Pokud ano, bude dárkový voucher obsahovat návod, jak a kde si vlastní knihu vytvořit? Bude mít obdarovaný ještě nějaké další náklady?
Děkuji předem za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
voucher Vás bude odkazovat na naše www stránky kde najdete pokyny jak postupovat.Ne­pochybně Vám můžeme poradit i po telefonu.

Lucie Borská

Dobrý den.
Na slevomatu mi to nenabízí možnost formátu na šířku. Mám obavu, že když objednám, již nezměním. Kolik by byla cena formátu na šířku a počet stran.
 Děkuji

Computer MCL Brno

dobrý den, záleží, jakou variantu si vyberete – např. u varianty H17 se na slevomatu píše následující:
V CENĚ VARIANTY:
Fotokniha H17 – formát A4
Rozměry: na výšku 30,5 × 21,5 cm
Pevná vazba s možností vlastního potisku desek
Počet stránek: 44
Desky dle Belgického patentu
Další stránky můžete dokoupit za zvýhodněnou cenu 16 Kč za každé 4 stránky (max. počet stránek je 68).
Možné objednat formát na šířku 21,7 × 30,0 cm (H27) – příplatek 100Kč za panoramatickou verzi (na příplatek se NEVZTAHUJÍ žádné slevy ani akce).

Veronika

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, do kdy bude nabídka vystavena na Slevomatu. Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
tato akce bude aktivní do 4. 10. 2017 .

Lefroy

Dobrý den, ráda bych věděla, zda jsou u této fotoknihy možné i popisky k fotografiím (nebo zda jde pouze o fotky). Děkuji předem za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do fotoknihy můžete vložit i texty, dle Vašeho přání.

Jindra

Dobrý den.
Když zakoupím voucher na 2 fotoknihy, mohu objednat 2 různé, nebo 2× tu samou?
Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
můžete si vytvořit dvě různé fotoknihy. Objednávky prosím zašlete za sebou nejpozději v rámci 24 hodin.

Brouček

Dobrý den,napište kde je poblíž Kladna zásilkovna.Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
na našich stránkách http://fotoknihy-mcl.cz/zasilkovna/ si můžete vybrat pobočku, která Vám bude vyhovovat.

Borská

Dobrý den.
Mám někde možnost si změnit formát fotoknihy na šířku? A dokoupit stránky lze i po zaplacení? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud máte zájem o fotoknihu na šířku, jedná se o fotoknihy H27, H28. Vyberte si tyto fotoknihy v programu. Kvůli jinému technologickému postupu je tu fotoknih na šířku příplatek 100Kč. V případě, že si vytvoříte více stran, budou Vám strany navíc zaúčtovány dle slevové nabídky. Příplatky uhradíte dle Vámi zvoleného způsobu dodání fotoknihy (dobírka, převodní příkaz, hotově).

Vendula Rosová

Dobrý den,
je možné na voucher objednat i fotoknihu s formátem stran na šířku?

Computer MCL Brno

dobrý den, ano, je to možné u variant H17 a H18. Tj. zakoupíte voucher na fotoknihu, o kterou máte zájem a v objednávkovém procesu zvolíte variantu na šířku (H27 nebo H28). Je tam příplatek 100,–

Jana Korytářová

Kolik se do knihy za 299 Kč vejde fotek formátu 9×13?

Computer MCL Brno

Dobrý den
Pokud dáte 2 na stránku tak při počtu stránek 44 mi to vychází na 88. Ale je to na vás. Fotokniha není album, takže si tam můžete umístit fotek kolik chcete.

Magdaléna Lacinová

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu, co vybírat v programu MC Lab, když chci vytvořit fotoknihu A4 H17. Zastavila jsem se v místě, kde vybírám buď Prázdné šablony profi, nebo Speciální fotokniha. Zřejmě Prázdné šablony profi?
Objevuje se tam přibližná cena 690 Kč, je to tak správně?
moc děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den

Ano je to správně. Cena se upravuje až u nás. Pokud budete chtít poradit přímo, zavolejte na naší info linku.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Je to jakákoliv kniha s názvem H17. Jsou tam šablony „easy“, kde je vše nastaveno pro maximální jednoduchost. Nebo šablony „profi“ kde mužete prakticky všechno měnit.

Zuzana Černochová

Dobrý den, fotoknihy si dělám už několik let. Využívám k tomu společnost CEWE, kde jsem s jejich kvalitou velice spokojena. Zkoušela jsem 2× si objednat fotoknihu u jiné firmy a výsledek byl katastrofa. Můj dotaz zní, zda se kvalita dá srovnat s výrobky CEWE a v případě, že nebudu spokojena s výslednou kvalitou, zda je možné zásilku nepřevzít (v případě osobního odběru) a vrátit peníze? Budu chtít 4 ks fotoknihy. Děkuji za odpověď, Černochová

Computer MCL Brno

Dobrý den,

Pokud chcete mít jistotu ohledně kvality našich fotoknih, můžete nás navštívit v naší prodejně, kde Vám velice rádi ukážeme vzorová alba požadovaných typů fotoknih.
Pokud je objednávka placená voucherem a projde výrobou, není možné peníze vrátit zpět.

Markéta Bednářová

Dobrý den, chěla bych zakoupit 6 fotohnih , budu u každé muset platit poštovné nebo se to dá do jednouho ? děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,

Pokud objednávky pošlete za sebou v rozmezí 24 hodin na stejné objednací údaje, objednávky se automaticky sloučí a budou poslány v jednom balíku za sdružené poštovné 149,–Kč.

M

Dobrý den, jaká je platnost voucheru od zakoupení ? Chtěla bych koupit 2× H17 s tím, že to bude až na Vánoce, potřebovala bych zaslat fotky v průběhu Prosince, kdy bude mít dcera po narozeninách :) Fotokniha bude z fotek z tohoto roku. Předem děkuji za odpověď Markéta

Computer MCL Brno

Dobrý den,

Voucher má platnost do 30.11.2017. Pokud jej nestihnete uplatnit, včas nás kontaktujte a domluvíme se.

Zlata

Dobrý den, je možno vytvořit jen v novém programu MC LAB nebo lze i v Album Maker?Diky Z.F.

Computer MCL Brno

Dobrý den,

Objednávku si můžete vytvořit i v programu AlbumMaker, ale doporučuji nový program MCLab, který má nejen více možností, co se týče tvorby, nýbrž z důvodu nových výrobních postupů a technologií preferujeme tvorbu v tomto programu. Pokud objednávku odešlete z programu AlbumMaker, tak ji samozřejmě zpracujeme – toto je možné do 30.9.2017.

Milena Horáková

Dobrý den, je možné osobní převzetí, děkuji Horáková

Computer MCL Brno

dobrý den, osobní odběr je možný v Brně – Modřicích, ulice Brněnská 1113

Jira

Dobrý den, chtěla bych 3ks jedné a té samé knihy.Musim si na kazdou knihu koupit zvlast voucher? Diky za odpovede. Jira

Computer MCL Brno

dobrý den, ano, je potřeba mít na každou knihu jeden voucher. V případě, že si zakoupíte variantu 2×H17 za 499,– tak je to voucher na 2 fotoknihy.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru