Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ať vám to sviští: 10 zábavných sjezdů na bobové dráze v Janově nad Nisou

4,9 / 5 Bobová dráha Jizerky Janov nad Nisou  (mapa) 1 564 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Martin Pašek

Dobrý den, také mě zajímá odpověď na dotaz pana Pavla Janaty, který Vám položil před 20 dny! Cituji:
Dobrý den, omlouvám se za možná již zodpovězený dotaz, ale potřeboval bych v tom mít jasno – ten datum do (30.6.) je konečné datum pro uplatnění voucheru anebo pro využití jízd? A konkrétně – po 30.6. všechny nevyužité jízdy propadnou anebo (pokud budu mít kartu s jízdami již vyzvednutou) tak je lze využít i po tomto datu? Děkuji za informaci.

Lenka Č.

Dobrý den, na základě informace zde v dotazech, že děti do 5 let jezdí zdarma, jsem zakoupila voucher. Dceři bude v době platnosti voucheru 4 a čtvrt roku. Teď jsem si všimla, že jste přímo k akci na slevomatu přidali „Prťata do 4 let mají jízdu zdarma“. Jak to tedy prosím je? Prosím uvedení na pravou míru a ne přidávání dodatečných informací v průběhu akce. To jsme si kdyžtak mohli koupit permici na Vaši konkurenci v Liberci, kde jezdí děti do 5 let určitě zdarma a tím pádem nás tam i bez akce vyjde v přepočtu jedna jízda levněji. Děkuji za vysvětlení.

Bobová dráha Jizerky

Dobrý den, děti do 5ti let(včetně 5) u nás jezdí zdarma, takže Vaší dceři voucher nemusíte kupovat.

Cyril

Dobrý den, chci jet s přítelkyní dohromady. Stačí nám jeden voucher nebo musíme mít každý svůj? Předem díky

Bobová dráha Jizerky

Dobrý den, těch 10 jízd si můžete samozřejmě rozdělit, cena je za osobu, takže za jeden voucher pojedete s přítelkyní 5× spolu.

Pj

dobrý den,
29.11. jsem zaplatil voucher a do dnešního dne mě nepřišlo žádné info o voucheru.
Kdy dorazí??

Bobová dráha Jizerky

Dobrý den, na tento dotaz Vám bohužel nedokážu odpovědět, musíte prosím kontaktovat přímo slevomat, buď na jejich email nebo přes jejich infolinku.

Lex

Dobrý den, pokud bych jela s 5ti letou dcerou dohromady, znamená to že je to jedna jízda, nebo jízdy dvě a tím tedy musíme mít každá svůj voucher?
 Děkuji

Bobová dráha Jizerky

Dobrý den, děti do 5ti let jezdí zdarma, stačí Vám tedy zakoupit 1 voucher a s dcerou pojedete 10× spolu.

Pavel Janata

Dobrý den, omlouvám se za možná již zodpovězený dotaz, ale potřeboval bych v tom mít jasno – ten datum do (30.6.) je konečné datum pro uplatnění voucheru anebo pro využití jízd? A konkrétně – po 30.6. všechny nevyužité jízdy propadnou anebo (pokud budu mít kartu s jízdami již vyzvednutou) tak je lze využít i po tomto datu? Děkuji za informaci.

Jiří

Dobrý den, voucher je platný od 1.dubna 2018 ale do kdy ?

Bobová dráha Jizerky

Dobrý den, voucher je platný od 1.4.2018 do 30.6.2018.

Moo

Dobry den,
jen se chci ujistit, chápu dobře ze se tato akce týká jak dospělých tak i dětí bez rozdílu?
Předem děkuji

Bobová dráha Jizerky

Dobrý den, voucher na 10 jízd může využít dospělí, tak i dítě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru